reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

nie bede sobie domu zagracac, bo chomikowanie doprowadza mnie do bialej goraczki.

Masz racje Celinka. Mnie przeraza ilosc rzeczy, ktore musialam i jeszcze bede musiala przytargac do domu w zwiazku z pojawieniem sie maluszka. Mieszkanie niby 3 pokojowe, ale robi sie coraz ciasniej i coraz wiecej klamotow naokolo.

Wozek mam z glowy. Wstawiam fotki. Co sie naszukalam, to moje, ale mam nadzieje, ze bylo warto. Szukalam czegos w miare lekkiego i zwinnego. U mnie w miescie sa bardzo waskie uliczki i chodniki, a ludzi duzo, wiec nie moze to byc wozek wielgachny i ciezki - ale tez musi byc wygodny dla dzidzi. Ma dosc duza gondole, co tez nie bylo latwo znalezc, bo teraz robia jakies takie dziwnie male. W dniu zakupu bylam tak zmeczona, ze ledwo na nogach stalam, wobec tego wszystkie wozki byly dla mnie strasznie ciezkie do pchania. A ten jednym palcem :-)

Narazie znalazlam jeden minus - nie da rady zmieniac siedziska w spacerowce. Dzidzia moze jezdzic tylko tylem do mnie :-( Ale poki co nie znalazlam innego, ktory by mi odpowiadal i byl dostepny na francuskim rynku. Albo tu takie dziadostwo, albo ja taka wybredna :-D :-p
 

Załączniki

  • solo.jpg
    solo.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 59
  • solo_gond.jpg
    solo_gond.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 46
  • solo_rebel.jpg
    solo_rebel.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Moj syn tez od poczatku spal pod kolderka i nawet na plaskiej poduszce. Tez nie slyszalam zeby noworodek sobie koldre przeciagnal na glowe...
Pozdrawiam
 
Natalie - wózeczek wydaje się naprawdę fajny, co do spacerówki, to i tak dziecko woli oglądać krajobraz i to co się wokół niego dzieje na spacerkach niż spoglądać na mamusię ;-) ja tylko kółek mogłabym się doczepić, u nas chodniki są beee i takie średnio chyba by się sprawdziły, ale w sumie większość spacerówek ma takie :tak: ważne, że wózeczek spełnia Twoje oczekiwania ;-) tak więc gratuluję zakupu :-D
 
No wlasnie z tymi kolkami to trzy swiaty :-D W Polsce to na pewno bym brala na duzych pompowanych kolach, ale tu mi nie potrzeba - sniegu nie ma, dziur w asfalcie tez nie. A wozio przez te kolka lekki. W parku na wertepach daje rade (juz wyprobowalam z obciazeniem :tak:) A tu babki woza dzieci w wozkach na jeszcze mniejszych kolkach, wiec chyba nie bedzie zle - mam nadzieje.
 

Załączniki

  • DSCN4709.JPG
    DSCN4709.JPG
    16,4 KB · Wyświetleń: 52
  • DSCN4711.JPG
    DSCN4711.JPG
    14,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
aga_q - a jaki masz wzrost? bo ja też zastanawiałam się czy nie będą na mnie za krótkie, ale są w sam raz, nawet długawe ciut :-D mam 176 cm :)
Melulu - spodnie rewelacja :tak:

anik - śliczne zakupy - mebelki cudne ;-)
 
Do góry