reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

aga_q - a jaki masz wzrost? bo ja też zastanawiałam się czy nie będą na mnie za krótkie, ale są w sam raz, nawet długawe ciut :-D mam 176 cm :)
Mamjakty - a jaki masz rozmiar? Bo ja mam M i przy 164 wcale nie są dla mnie za długie, akuracik do podłogi na bosaka.
Poza tym mam jeszcze takie: http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=t030 - są troszkę cieńsze, ale rewelacyjnie mi pasują. Przy czym te mam w rozmiarze S.
 
Ostatnia edycja:
reklama
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: xl :sorry2: obawiałam się że nawet ten największy będzie za mały ale jest bardzo dobry ;-) a na te drugie sztruksy też patrzyłam, ale stwierdziłam, że na jeden raz to za dużo :-)
 
Ostatnia edycja:
A wracając do zakupów dla dzieci - moje pierwsze ubranka dla Małej! :-) Weszłam do C&A obejrzeć kombinezoniki, ale niestety były tylko różowe lub błękitne. Za to wymiękłam i kupiłam coś w kolorze beżowym:
- zestaw dwóch bodziaków (z tej samej serii, z której bodajże Daga prezentowała parę postów wcześniej), w tym jeden z naszym ukochanym motywem kotka i do tego jeszcze rowerkiem (a jeździliśmy sobie na rowerkach trochę z mężusiem)

- oraz welurkowe śpioszki z koszulką. Wiem, że lepsze są bawełniane i na napy, a nie na guziczki, ale nie mogłam się oprzeć. Od czasu zagrania w grę przygodową Syberia (grała któraś z Was?) mamy oboje z mężem słabość do "mamufów" czyli mammoth'ów czyli mamutów :-D
 
Rany, czego to ludzie nie wymysla :-D

Co do spodni, to ja mam 2 pary - jedne jeansowe, drugie czarne, z pasem na brzuchu, z H&M. I mam nadzieje, ze to wystarczy do konca. Jeansy wzielam troszke luzniejsze w tylku i w biodrach, w razie gdybym przytyla. Ale ze od miesiaca waga taka sama, to troche mi spadaja z pupy :-) Beda wiec w sam raz na ,,opuchlizne,, przed porodem :-D

W C&A tez kupuje ciuszki - ostatnio fajny komplecik - kurteczka, spodenki i bluzeczka - troche ocieplane, juz na wiosne. Ogolnie to narazie ciuszkow mam dosyc, wiec jak juz cos koniecznie musze kupic, bo nie moge sie powstrzymac, to biore wieksze - na 9 i 12 miesiecy.

Za to mam problem z posciela - nie moge sie zdecydowac, czy w jakies misie, kotki czy inne dziecinne motywy (no niektore to sa troche kiczowe) czy cos bardziej stonowanego. Jak Wam sie podoba taka? Dla chlopczyka chyba w sam raz... Tylko nie wiem, czy nie za smutna...
 

Załączniki

  • Drewex mis niebieski+lozeczko radek VII.jpeg
    Drewex mis niebieski+lozeczko radek VII.jpeg
    86,9 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Natalie - mi się bardzo podaba ten miś na chmurce.

żałuję, że mam już kupioną pościel, bo dopiero teraz widzę ile jest ślicznych kompletów, a ja mam takie badziewne :wściekła/y:
 
reklama
właśnie dorastam do zakupienia sobie poduszki : Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl

do tej pory mam tendencje do zasypiania tak bardziej na brzuchy. podkładam sobie zwykłą poduszkę, ale często się budzę prawie na brzuchu, a wtedy czuję jak mi się naciągnęły więzadła i wszystko mnie boli i nawet się przełożyć nie mogę :wściekła/y:
poza tym brzuś nie będzie się robił mniejszy i dodatkowo dochodzi do tego kwestia mojego kręgosłupa.
moja koleżanka baaardzo sobie tą poduchę chwaliła - od pewnego momentu nie potrafiła zasnąć bez niej.
któraś ma ???
 
Do góry