reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej kobietki ;)

Mały zasnął ciekawe na jak długo ..

Agnieszka.m zycze by okres nie przyszedł a zawitało w Tobie małe szczescie ;)
My tez przed pierwsza ciaza trochę sie nameczylismy ... 2 lata , potem sie udało zajść, ale nie donosić ... Nie wiem czy Wam pisałam Nikos urodził sie równy rok po stracie tamtej ciazy , termin był na 19 września a on czekał do 1 października mimo wywołań. Wrócił do nas silniejszy ;)

O płacze ... Lecę zobaczyc co i jak ... O cisza ... Wiec Szedl baczek lub cos wiecej;) mały sie meczy Pexy tym bardzo...

Maiev takie uroki;)

Zuzanka ta wyszliśmy a maz mowi zostawiłas dziecko a gadasz o dziecku ;)

Muma dobrze ze z Olim lepiej!;)
A córa duzo spala?

Katiuszka z tym moim synkiem to w kratkę :))) czasem pięknie spi czasem niekoniecznie;) na szczescie kropelki mu pomagają ;)

Gatto co tak srogo za prawko? Juz doczytalam, od jak dawna jestes weWloszech? Super cały czas słonko ;)

Fajnie ze opisujące co u Was przynajmniej wiem co mnie czeka ;)
 
Hej dziewczynki.
U mnie dobrze po melisce spi sie o wiele lepiej wiec pije przed snem. Za to zaczal mi dokuczac zoladek taki mam jakis scisniety, az dzis troche coli wypilam bo sama nie wiem co mam brac.

Emka fajnie ze sobie tak dobrze radzisz, u mnie tez bedzie maluszek rok po stracie.

maiev ja tez polecam blender bo sokowirowka dopiero teraz u nas sie przydaje

Gatto ah te nieprzewidziane koszty. Ja do tej pory nie wymoenilam prawka a juz jestem 5 lat po slubie

Zuzanka nie ma to jak dobra nocka od razu wiecej sily do roboty

U mnie dzis synek usnal o 14 a zazwyczaj sypia o 15. Ta 14 bardziej mi pasuje i chcialabym zeby mu tak zostalo.
 
Zuzanka to cale Ladispoli jest w pizdu daleko ode mnie :( bo to w okolicach Rzymu :(
Emka ja tez poronilam 15 lutego a Cri sie urodzila 16 lutego rok pozniej. Co jest najlepsze to cc mialam wyznaczone wlasnie na 15go ale na szczescie Bog czuwal i kazdy ma swoja date i aniolek i Cri.
Gochson o widzisz jakie cuda daje meliska :)

Spadam bo nadaje z pracy i jak mnie ktos nakryje to sie bede tlumaczyc :)
 
Coś w tym jest bo ja miałam termin na 4 kwietnia jak moja siostra a Ona przenosiła ciążę i urodziła 14 kwietnia a 3 lata później 14 kwietnia urodziła się moja Myszka :-).

Gatto no tak się domyślałam ;-).
Gochson no dokładnie od razu miałam lepszy ranek ;-).

Emka no ja nie mam innego tematu jak Mysza to ,Mysza tamto i jeden temat nawet jak jestem sama gdzieś bez niej ;-)
 
Hej Dziewczynki,

Wczoraj był u nas jeden z tzw super dni :cool: Oli zdecydował, że nie będzie spał w dzień i trzymał się od 6.30 do 19ej , to był horror. W końcu ja też się położyłam po 20ej i jakoś doszłam do siebie :tak: Jest marudny bo cały czas ma katar, zaczął kasłać i wczoraj jeszcze pojawiła się ropka w oczach, mam na szczęście krople.. Jednym słowem siedzimy do końca tygodnia w domku.

Dziś skończył 2 lata, już ponad godzinę temu, jak sobie przypomnę tamten dzień, same wiecie, to tak jakby wczoraj... Mój mały głodomorek, od razu rzucił się na cycki :tak: I od razu był aktywny i nie lubił spac :-D
Oj kocham moje dzieci strasznie, to najlepsze co zrobiłam w życiu :tak::tak:

Dziewczynki życzę Wam pięknego dnia, jutro poodpisuję bo dziś coś zbyt melancholijny nastrój mam :-p

Buziaki !!!:-)
 
Kochany Olisiu!!!

z okazji Twoich drugich urodzin życzymy Ci wszystkiego co najlepsze!!!
Abyś zawsze był szczęśliwy, uśmiechnięty i pogodny,
żeby zdrówko dopisywało,
a choroby omijały.
W żłobku samych fajnych kolegów,
a w domu- niezrzędliwej Mamy ;)
Sto lat!!! Sto lat!!!!
Katiuszka i Julek :)



 
reklama
Do góry