reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie :-)
Ja dzisiaj odpoczywam i leniu****ę, bo wczoraj miałam męczący dzień :baffled: Od rana była u nas rodzinka, a wieczorem byliśmy u znajomych. Jak wróciliśmy do domu, to ledwo trzymałam się na nogach :no: Dziś wstałam po 11 i mamy dzień lenia :-D

Vinniki uściski z okazji Urodzin :-) Jak najwięcej zdrówka i pociechy ze wszystkich swoich dzielnych mężczyzn :-)
Antilko a może Ania czeka na andrzejki? :-p
Kajduś i jak? Obejrzeliście Indianę? :-)
Vonko bardzo bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :-) Buziaczki dla Kubusia :-)
Ewuś odezwij się..:confused:
Anusia a co u Was?

To ja wracam do bumelowania :-) Miłej niedzieli :-)
 
reklama
Witam:-)

Kajdo - nie wiem jeszcze jak to bedzie u nas z tym dokarmianiem:sorry2: czy to tylko chwilowo , czy może tak juz zostanie? Decyzje podejmie pediatra. Nastepna wizyta 4 grudnia. Pytałas o butelki - ja uzywam butelek Dr Browns`a ze smoczkiem z poziomu 1 (przeznaczonym dla niemowlaczków w wieku 0 do 3 miesięcy życia). Wg instrukcji te butelki wyposazone sa w unikatowy system odpowietrzający który eliminuje powstawanie pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukujący kolke, ulewanie pokarmu, odbijanie i gazy u dziecka. Narazie stwierdzam, że te butelki spisuja sie bardzo dobrze.
A co do wygody mojego Synka - no cóż ... leniuszek z niego i tyle, dlatego chętnie doi butlę:tak: Śmiejemy sie z mezem, że to pewnie dlatego nie lubi sie wysilać przy cycu, bo urodził sie w sobotę - nasz weekendowy chłopiec:-D
Alek leniu**** sobie kochana ile tylko zechcesz i możesz:tak: Potem to będzie raczej trudne:-D
Antila kciuki mocno zaciśniete (Kubus tez trzyma;-))
Vinniki wszystkiego najlepszego, najpiekniejszego i najbardziej upragnionego:happy::happy::happy:
Esch jak zobaczyłam ten snieg za oknem od razu pomyslałam o Tobie:-) Pozdrawiam.
Monik, Carioca, Najka, Sensi, Anuś, Maniolek, Onna, Ewo :-)
 
Witajcie :-)

i ja w końcu do Was doczołgałam, ale zawierucha od wczoraj u nas, tyle śniegu :szok:

Vinniki wszystkiego Najlepszego!!!

Monik dla Ciebie spóźnione życzenia urodzinowe, niech Maja rośnie zdrowo!

Vonko najważniejsze, że z Kubusiem już wszystko dobrze i powolutku przybiera na wadze.

Eschen dobrze, że już koniec z przeprowadzką, szykujesz formę na stoki?

Kajduś u nas na szczęście bez rewelacji, jem wszystko oczywiście oprócz kapuchy i to mnie najbardziej martwi, pierwsze święta z pierogami z serem ;-)

Oluś odpoczywaj tak długo jak możesz :tak:

Anuś jak chrzciny?

Carioca, Ewa, Najeczka, Sensi, Antilo buziaczki

Jeżeli chodzi o tatę, to był jednorazowy atak i mamy nadzieję, że się nie powtrórzy :-( Wyniki moczu Małej bardzo dobre, ale nie powiem żeby poprawiło się z jedzeniem potrafi w ciągu dnia nie jeść 6godzin a i czasem domagać się po 2 godzinach jedzenia. Wczoraj okąpaliśmy ją normalnie o 20:00 cycolenie obudziła się o 24:30 (normalnie powinna o 2:30/3:30) później o 4:30 i dopiero domagała się o 11:00 a później o 13:00 sama nie wiem czy drążyć dalej czy przyjąć, że taki urok mojego dziecka :confused: Jutro wybieram się do mojej pracy z Małą muszę wypisać urlop.
 
Vinniki oczywiście dołączam się do życzeń Wszystkiego naj, naj:-):-):-)
Monik ale mi wstyd przeoczyłam Twoje urodzinki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przyjmij proszę spóźnione, ale szczere życzenia spełnienia marzeń najskrytszych marzeń:-)
Aluś ja obawiam się, że mała może zechce zaczekać do Mikołajek:baffled:
Vonko bardzo dziękuję zwłaszcza Kubusiowi:-)
Moniolku dobrze, że atak się nie powtórzył. Zastanawiam się, czy nie mogłybyście mieć w domu jakiegoś leku w zastrzyku, który można by szybko zaaplikować tacie w razie napadu:confused:
Esch i jak tam kiedy ruszą wyciągi?
 
Ja wlasnie wrocilam od rodzicow... bylam ogladnac film z wesela mojej siostry. Filmik ladny ale to co sie stalo z moja siostra po slubie to masakra. Na wszystko reaguje zloscia, krzykiem, nie mozna z nimi wogole porozmawiac... ehhh.... szkoda gadac!!!!

Vinniki najlepsze zyczenia urodzinowe, pociechy z Twojego meza i synkow!!!!

Antila
to moze idz na spacerek po pietrach... najlepszy bylby szkieletor do tego.... ale tam by bylo schodow do zaliczenia :tak:
A wyciagi nie wiem kiedy rusza... ale podglad mam na biezaco :-D

Aleczku mysle ze ten soczek dojdzie do skutku... odezwe sie jak bede w Stolycy ale wstepnie: Centrum, kolo 12 w poludnie...

Vonko spodobalo mi sie okreslenie: weekendowy chlopak :tak::-D

Moniolek no od wrzesnia na basenie szykuje forme na stok ;-):-):-D
 
Dzień dobry :-)

Ja dziś od 6 nie śpię, Franek tak fikał, że nie mogłam usnąć. Wstałam więc, a teraz on śpi :-p

Esch może siostra nie może się jeszcze w nowej roli odnaleźć? A co do kawki/ soczku, to czekam na sygnał ;-)
Antilko no byle by do Świąt nie zwlekała ;-):-D Ale coś mam przeczucie, że zdecyduje się na ten tydzień..:tak:
Moniś więc jest nadzieja, że atak się nie powtórzy. Uściski dla Martuni :-)
Vonko no to teraz mam nadzieję, że Kubuś ładnie nadrobi, leniuszek mały ;-):-)

Ja mam dziś w planach wycieczkę do ikei, ale nie wiem czy się zbiorę, bo jakoś tak mi się nie chce z domu wychodzić na razie.
Miłego dnia 30-stki:-)
 
Dzień Dobry:-)
Aluś a ja sobie pospałam wstałam jakiś pół godziny temu:-)Teraz szwędam się po domu i nie wiem, co robić. Obiad mamy z wczoraj, na zakupy nie muszę iść, czytać mi się nie chce:baffled:
Dzisiaj wieczorem znowu szpital, badanie i ktg.Nie mam jednak nadziei, że coś się zmieniło:dry:
Esch siostra pewnie jeszcze pod wpływem stresu ślubnego:-DA może w ciąży i hormonki szaleją:confused:
 
Antilko daj koniecznie znać po wizycie w szpitalu :tak:

Ja właśnie wróciłam z ikei. No tak to zakupy można robić :tak: Ludzi mało, wszystko można obejrzeć, pomacać, super :-) Oczywiście nie obeszło się bez zakupów :-D Kupiłam ochraniacz na łóżeczko, ręczniczek z kapturkiem, ceratkę na materacyk, taki fajny komplet pościeli z kocykami, specjalną kołderkę i podusię dla maluszków (chociaż to pewnie będzie na później), no i trochę dekoracji świątecznych- taki stojaczek na bombki i sopelki do tego :-) Będzie udawał nam choinkę, bo w tym roku nie będziemy mieć drzewka :-( Nie mamy za bardzo gdzie go postawić :-( Jak Franek podrośnie to będziemy mu wtedy chyba na środku pokoju stawiać choinkę do ubierania :-D No i szykujemy się na mebelki i łóżeczko :-) Mąż chce, żeby przed Świętami pokoik był gotowy :-) W sumie ma rację, bo potem nie będzie mi się chyba chciało biegać po sklepach po ,,grubsze'' rzeczy. Na styczeń zostawiamy sobie wózek i drobiazgi do dokupienia.
A jutro pierwsze zajęcia w szkole rodzenia :-)
 
reklama
No i jestem w koncu w domku... dzis porzadkow w pracy ciag dalszy.... jeszcze musze troche papierow poukladac i bedzie super....

Aleczku wlasnie planuje z mezusiem wypad :tak: negocjacje trwaja... :-D:tak:

Antila i jak po badaniu??
A co do mojej siostry to ja po wczorajszej wizycie trace nadzieje ze cos sie zmieni... a w ciazy nie jest... zreszta w ubiegym tygodniu byla akcja ze jest w ciazy... ehhh... jak sie kiedys spotkamy to Ci opowiem - az sie dziwie ze to moja siostra...

A gdzie reszta 30-stek???
Sensi mam nadzieje ze Cie nie zasypalo??
 
Do góry