reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po ovitrelle

reklama
Wiem ale nie chcemy invitro
Cały czas mąż przyjmuje Suplementy i na własną rękę i leki od lekarza wyniki sie poprawiły ale nic to nie zadziałało.
 
A zespół antyfosfolipidowy, AMH, ANA, badania genetyczne, badania immunologiczne (np. komórki NK) robiłaś?
 
reklama
Jest opcja invitro albo inseminacja z nasieniem dawcy
ja bym się na twoim miejscu zastanowiła nad in vitro. Sama jestem po 2 iui i jednym in vitro. W sumie 3 razy byłam stymulowana do iui. Nic nie wyszło. Przy in vitro pierwszy transfer i ciaza (niestety trwała krótko) teraz obecnie przechodzę 2 stymulacje do in vitro i w poniedziałek punkcja. Z biegiem czasu żałuję że podchodziłam do iui. Od razu mogłam. Zacząć procedurę in vitro. Koszt większy fakt ale jak podliczyłam ile wydałam na te 3 stymulacje do iui i koszt ivf to praktycznie wyszła mi ta sama kwota. Korzystamy z nasienia dawcy
 
Do góry