reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po terminie miesiączki, na usg nic nie widać

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
56
Hej dziewczyny.
Jestem trochę podenerwowana. Byłam dzisiaj u lekarze bo spóźnia mi się okres 14.11 miałam dostać czyli w sumie 10 dni temu, robiłam dwa testy ciążowe wyszły pozytywne. Ale lekarz nic na usg w ogóle nie zobaczył
Kazał mi isc na b-hcg. Idę dopiero jutro
Kurczę strasznie się boje, i już sobie w głowie mysle czy to nie jakas pozamaciczna
 
reklama
Pewnie jest jeszcze za wcześnie, żeby było coś widać, spokojnie. Poczekaj na wynik bety, koleją wizytę u lekarza. Niepotrzebnie panikujesz, naprawdę
 
Możliwe ze ciąża jest młodsza dlatego nie widać jeszcze. U mnie ciąża jest młodsza a o 10 dni w momencie kiedy poszłam do lekarza powinnam widzieć zarodek z sercem byl tylko mały pęcherzyk płodowy zarodka brak serca brak a wielkosc odpowiadała nie na 7 tc tylko 5 tc martwilam sie strasznie bo jak to moze byc ze ciaza mlodsza myślałam tylko ze sie zle rozwija zestresowana czekałam a na następnej wizycie zobaczyłam fasolke z serduszkiem a tydzień później ta fasolka wyglądała juz jak mały człowieczek pisze to po to zeby uwidocznic to jak to wszytsko się tak szybko rozwija i jednego dnia moze nie byc nic a drugiego nagle widac pęcherzyk tydzień później zarodek itd. Możliwe ze twoja ciąża tez jest mlodsza wystarczy ze owulacja sie przesunela albo dluga implantacja albo wystarczy ze masz troszkę nieregularny okres i tak na prawdę ciąża moze byc nawet o 2 tygodnie młodsza niz wynika z obliczeń dlatego na usg nie widac cierpliwości do następnej wizyty ;)
 
Możliwe ze ciąża jest młodsza dlatego nie widać jeszcze. U mnie ciąża jest młodsza a o 10 dni w momencie kiedy poszłam do lekarza powinnam widzieć zarodek z sercem byl tylko mały pęcherzyk płodowy zarodka brak serca brak a wielkosc odpowiadała nie na 7 tc tylko 5 tc martwilam sie strasznie bo jak to moze byc ze ciaza mlodsza myślałam tylko ze sie zle rozwija zestresowana czekałam a na następnej wizycie zobaczyłam fasolke z serduszkiem a tydzień później ta fasolka wyglądała juz jak mały człowieczek pisze to po to zeby uwidocznic to jak to wszytsko się tak szybko rozwija i jednego dnia moze nie byc nic a drugiego nagle widac pęcherzyk tydzień później zarodek itd. Możliwe ze twoja ciąża tez jest mlodsza wystarczy ze owulacja sie przesunela albo dluga implantacja albo wystarczy ze masz troszkę nieregularny okres i tak na prawdę ciąża moze byc nawet o 2 tygodnie młodsza niz wynika z obliczeń dlatego na usg nie widac cierpliwości do następnej wizyty ;)

Troszke mnie uspokoilaś bo wracałam do domu z milionem myśli
Jutro idę na bete, zobaczymy.
 
Mi okres spóźnial się 8 dni i lekarz też nie widział pęcherzyka ale odrazu uspokoił że to nie oznacza że nie jestem w Ciąży i dostalam skierowanie na krew i tak wyszło:) A no i też testy pozytywne były.
 
Mam wynik z pierwszej bety... ale wynosi ona 7,13 mIU/ml, czyli początek 3 tygodnia? To strasznie dużo odstaje od 5 tygodnia. Czy mozliwe żeby ciąża była 2 tygodnie młodsza?
Czekam na bete w niedziele
 
Moja ciąża jest młodsza o 10 dni. Owulację miałam 24 dnia cyklu i jakbym nie to, że miałam monitoring cyklu i dokładnie wiedziłam kiedy jest owulacja to też by u mnie szybciej nic nie było widać. Lekarz nawet nie liczy mi tygodnia ciąży od ostatniej miesiączki tylko tak jak wychodziło w 1 trymestrze na usg . Nie martw się. Oczywiście, że Twoja ciąża może być młodsza. :)
 
reklama
Moja ciąża jest młodsza o 10 dni. Owulację miałam 24 dnia cyklu i jakbym nie to, że miałam monitoring cyklu i dokładnie wiedziłam kiedy jest owulacja to też by u mnie szybciej nic nie było widać. Lekarz nawet nie liczy mi tygodnia ciąży od ostatniej miesiączki tylko tak jak wychodziło w 1 trymestrze na usg . Nie martw się. Oczywiście, że Twoja ciąża może być młodsza. :)

Ale była by aż tak mała? Kurczę 7,13 a norma jest od 5,8. Ja akurat miałam ostatnio małe zawirowania z okresem ze raz miałam dwa razy w ciągu miesiąca. Ale kurczę, zobaczymy w niedziele. Ale trochę się stresuje bo to na prawdę mały wynik
 
Do góry