reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

Asta - labrador moich rodziców chrapie gorzej niż człowiek i do tego jeszcze z pełną premedytacją puszcza bąki :laugh2:
 
reklama
Oj nic mi nie mów o bąkach... Zarówno Pan (mój mąż), jak i pies miewają z tym mega problemy... Czasem, jak piesio sobie walnie to nie wiem gdzie nos wsadzić. I pierwszy raz spotkałam się z psem, któremu zdarza się puścić "głośne" bąki :szok:. Dotychczasowe 4 psiaki tylko cichaczami nas atakowały. He he.

Kiedyś nawet próbowałam psa nagrać, jak chrapie, ale cwaniak czujnie śpi i się nie daje. A chciałam pokazać mężowi, bo mi na początku nie wierzył.
 
asta - ja sie juz nie moge doczekać wiosny, ciepełka, słoneczka. Będę sobie czytała książki na lerzaczku w ogródku a i z psem będzie święty spokój bo sie w powietrzu rozejdzie :-p
 
Co do chrapania to przyczyną mogą byc jeszcze przerośnięte migdały (tak jak u mojej bratowej) :-D

katjoshka wydaje mi się że facet nie stwierdzi że jestes w ciąży tylko, że coś mu przeszkadza tak jakby pochwa się skróciła. My tak mieliśmy gdzieś 37tyg. główka zeszła bardzo nisko i on członkiem po prostu ją czuł. Tak samo jak ja gdy włożyłam palec to na wysokości drugiej kostki czułam już główkę . W 39 tyg. już nie było jej czuć bo podniosła się do góry i szyjka zaczęła się skracac ;D
 
dziewczyny mam pytanie odnośnie witamin, czy można pić falvit suplement diety ?? w aptece mi dali niechcący zamiast falvit mama i już otworzyłam opakowanie :baffled: ulotki nie ma więc nie wiem ;P ???
 
A mój Labrador puszcza bąki bardzo rzadko (np. jak zje kalarepkę ;) ), ale czasem chrapie koszmarnie ;)

Ja teraz też mam mega wzdęcia i pierdziucham jak szalona :p
Galaxia - to Ty jesteś damą, że z bąkami się w toalecie chowałaś :) Podziwiam ;)

Mamma2009 - ja bym nie ryzykowała, najlepiej wróć do apteki powiedz, że się pomyliły i zażądaj ulotki - ale wątpię, żeby w tych saszetkach było wszystko co dziecku i Tobie potrzebne :/
 
reklama
Do góry