reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

U nas też Bebiko 3 i jest super :) Gerberem się moje dziecko nie najada kompletnie :/ .Ciekawe kiedy podrożeje Bebiko :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patris, Bebiko podrożało już jakiś czas temu.. Zawsze kupowałam za ok. 12 złotych a teraz widzę, że kosztuje 13,90
 
Zgadzam się podrożało Bebiko jakiś czas temu. Było po niecałe 16 zł za 500 gram a teraz w biedronce jest po niecałe 18,50. No i 3 lepiej się rozpuszcza i przyjemniej pachnie :-)
 
U nas Nan jeszcze 27 w Rossmanie, ale najgorsze jest to że wycofali Nan na Dobranoc, a Zuzia piła tylko to na wieczór, bo w ciągu dnia nie chce pić mleka. Kupiłam teraz Bebiko, ale szału na niej nie zrobił
 
Moje Drogie.. Mam takie pytanko - czy któraś z Was była już ze swoim marcjaniątkiem u dentysty?? Jeśli tak to jak to wyglądało i czy może jakieś stomatologiczne porady otrzymaliście itd.
 
A czy wychodzicie z maluchami po szczepieniu? Chodzi mi o to czy lepiej ten dzien kiedy bylo szczepienie przeczekac w domu?
 
reklama
Do góry