reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do porodów

Milutek rzeczywiście każdy poród inny.. i niby człowiek przygotowany ze to będzie lada chwila a jak przyjdzie ten moment to nie dowierzamy ze to JUŻ!!
 
reklama
Milutek fajnie, że się podzieliłaś swoimi wspomnieniami z porodu - mnie jakoś spokojniej w duszy się zrobiło na myśl że gdyby coś się podziało i miałabym mieć cc to będzie dobrze!
 
oo nawet nie zauwazylam tego watku:p

Pinka porod ekspres ale mialas przygode

Bosa hehe ze tez mialas sile czytac co daja do podpisania mnie naszczescie wypelniac nie kazali sami wypelniali tylko pytali podpisalam jeden papierek ze zgoda na uspienie ale nawet nie czytalam bo nie bylam w stanie zaufalam im hehe:)

Marta nie nie mialam przeciwskazan ale z tego co sie zorietowalam to usypiaja chyba ze cos dopiero jadlas to dopiero wtedy daja zoo ja jestem zadowolona z tego bo nie dalabym rady ze swiadomoscia ze ktos mi w brzuchu grzebie:p
 
ona - kochana przykro mi strasznie ze musieliscie przez to przechodzic...nawet nie chce sobie wyobrazac jak bardzo bylo wam ciezko... na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo a wam cala ta nieszczesliwa ...sytuacja na pewno umocni uczucia jeszcze bardziej-trzymaj sie!
 
reklama
Ona poplakalam sie czytając o twoim porodzie. Nie wiem czy potrafilabym być tak silna! Cieszę sie ze juz w domciu jesteście i malenka może odpocząć od szpitala- teraz musi być dobrze

Malinko- twój Jasko zrobił furorę nie tylko w szpitalu,ale tez na forum :) nasz pulpecik marcowy
 
Do góry