reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do porodów

reklama
Bosonóżka Twój opis się czytało jak dobre opowiadanie... i śmiech się pojawił i wzruszenie:tak: dzięki:-)
 
bosa dziękuję ze podzieliłaś się z nami swoimi wrażeniami z ''pobytu w spa'':-D:-D przeboje zawsze muszą być ale potem jest tez co wspominać
już się nie mogę doczekać relacji kolejnych marcóweczek
 
Bosonóżka dziękuję Ci bardzo za to co napisałaś, aż popłakałam się jak bóbr. mój K też mnie cały czas wspiera, ale ja niestety nie umiem mu się za to odwdzięczać i jestem dla niego czasem straszną wiedźmą :wściekła/y:
 
AnCia, nie martw się, po porodzie zaleje Cię taka fala ciepłych uczuć, że starczy i dla Twojego małego cudu i dla twórcy tego cudu, czyli K.
 
reklama
Jeny Pinka toż to film można nakrecić :-)dzielna kobita z ciebie musze Ci powiedzieć że pewnie komicznie to wyglądało jak leżałaś na tym chodniku z parującom pupom chociaż Tobie pewnie do śmiechu nie było mam nadzieje że mój też takim expresem pójdzie:tak:
 
Do góry