reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...

reklama
Jutro mam zamiar kupić i zrobić, ale cały czas sie zastanawiam czy to faktycznie moze byc ciaza..
Jeśli współżyjesz i się nie zabezpieczasz to zawsze jest ryzyko. BA! Nawet jak się zabezpieczasz może się zdarzyć. Co nie znaczy, że to jest ciąża. Miesiączka może się spóźniać też przez to, że chorowałaś, może miałaś jakiś większy stres. Daj znać jutro😊
 
Jutro mam zamiar kupić i zrobić, ale cały czas sie zastanawiam czy to faktycznie moze byc ciaza..
Tak to może być ciąża, ale równie dobrze może nie być...
Wydaje mi się, że nikt Ci tu nie odpowie, czy jesteś w ciąży. Przyczyn spozniajacej się @ może byc mnostwo. Na ten moment myślę, że test jest najlepszym rozwiązaniem, a im dłużej się będziesz zastanawiać, tym bardziej będziesz się stresować, co również wpływa na cykl.
 
Nikt Ci nie wywróży, czy jesteś w ciąży czy nie.
Generalnie jeśli uprawiasz seks, to akceptujesz ryzyko ciąży, która może się pojawić nawet mimo stosowania antykoncepcji.
I kalendarzyk owulacyjny to nie jest coś, czemu można ufać, bo owulacja się może przesuwać przez wiele czynników, zwłaszcza w młodym wieku.
Zrób test i będziesz wiedzieć, na czym stoisz, tym bardziej, że opóźnienie miesiączki jest spore.
 
reklama
Najprawdopodobniej skoro miałaś już okres po stosunku to w ciąży nie jesteś, a śluz wskazuje na owulację która przesunęła się że względu na przebytą chorobę. Zrób test dla świętego spokoju ale jak dla mnie skoro stosunków więcej nie było, po tym 5.01 to w ciąży nie jesteś.
 
Do góry