reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Wiem ze zgodnie z kalendarzem to jestem przed owulacja. Sex uprawiamy co 2/3 dni
Pytanie zadałam z nadzieja ze ktoras z Pań zaszła w takie dni w wymarzona ciąże razem z mężem jesteśmy przebadani pod względem płodności i wszystko w porządku

Powoli tracimy nadzieje
Ale co Ci da informacja, że któraś kobieta zaszła w ten dzień w ciążę? Wszystko zależy kiedy była owulacja. A u każdej z nas wygląda to inaczej. Jedna zajdzie w 5 dc a druga w 30 dc. Więc to żaden wyznacznik. A testy ze zdjęć są negatywne.
 
No ale to skoro wiesz, że jesteś przed owulacją i seks uprawiacie regularnie, to czemu pytasz akurat o ta jedna datę?
Skoro rok regularnego współżycia nie dał ciąży, to idźcie do kliniki.

A usuwanie postów jest słabe. Przecież o nic złego nie zapytałaś, nikt Ci nic złego nie powiedział.
 
Do góry