reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

240ml. mleka i ciągle głodny!

No, też mi się wydaje, że to może być potrzeba ssania :-) Z moją dziumką miałam podobnie- przy zasypianiu tylko by piła i piła, jak zabierałam butlę to był krzyk :-D. W końcu zaczęłam dawać jej smoczek i momentalnie się uspokoiła. A co do kleiku, to tak na dobrą sprawę nie jest zbyt smaczny. Spróbuj kaszek kukurydzianych, ja robiłam tak- 180ml mleka+ dwie, trzy miarki kaszki. Od razu ostrzegam, że dosyć gęste wychodzi i nie bardzo chce lecieć przez normalny smoczek :baffled:
 
reklama
Hee parodia, bo jak swojej Milenie dawałam mleko i łyżkę dwie kaszki, to nie chciała, a jak bardziej zagęściłam to z chęcią jadła gęstszą kaszkę przez smoczek.
Teraz daję jej kaszkę rano i po południu a w południe przecierek z królikiem lub bananek i do tego troszkę mleczka after.

Może kup soczki owocowe ale nie kwaśne i podawaj zamiast mleczka czy kaszki.. jeszcze są herbatki.
 
Mój synek to też wielki żarłok. Skończył właśnie 6-ty miesiąc i je jak smok. Jak chce jeść płacze, jak skończy się butelka też płacze bo chce więcej. Lekarka mi powiedziała, żeby się tym nie martwić bo dziecko je tyle ile potrzebuje. No więc się na razie nie martwię. ;-)




-----------------------------
noclegi nad morzem-sylwester w górach
 
A czy jest możliwe żeby dziecko nietolerowało kleiku ryżowego?

Jest możliwe, mój synek miał lekką wysypkę po kleiku kukurydzianym.

Mój mały też był głodomorkiem, co prawda jadł mniej niż twój synek, ale u niego był problem taki, że jak zjadał większe porcje, to ulewał, więc po skończeniu 2 miesiąca życia miał już wprowadzony kleik, żeby posiłki były bardziej sycące, a nie duże i powodujące ulewanie. Wg mnie dajesz za mało tego kleiku, jedna łyżeczka na 240ml to malutko. Ja na 150-180ml mleka dawałam 2-3 miarki (takie od mm) kleiku. Teraz jak mój synek ma robione 210ml mleka daje 3-4 miarki.
 
Do góry