reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 Miesiąc

Farzinka

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2008
Postów
98
Miasto
Wielkopolska
Cześć Wszystkim! Mam Pytanie Dotyczace Wypróżniania Się Maluszka?
Jerzy 4 Kwiatnia Kończy 4 Miesiąc, Od Pewnego Czasu Nie Robi Regularnie Kupki. Co Robic? Co Podać By Sie Wyregulowało A Robił Codziennie Rano, Teraz Nie Robi Nawet Z 4-5 Dni. Przy Tym Nie Płacze, Jest Radosny Ale Kupka Dzis Byla Taka Mocno Smierdzaca, I Inna Niz Zazwyczaj.
Drugie Pytanie Dotyczy, Wkładania Raczek Do Buzi, Masakra ślinienie Sie, Jakie środki Używacie Na Wyżynanie Sie Ząbków?
 
reklama
Dziecko ma tak czasem ,że przez kilka dni nie robi kupek.Moja tez tak miała.Na dziąsła mamy Calgel.
 
witaj a podajesz mu czopki glicerynowe?
ja podaje bo mały po nich jest spokojniejszy . Nasze problemy z kupka zaczeły sie jakies 3 tyg temu!
 
moze akurat rosnie i przyswaja wiecej z mleka - u mnie tez tak bylo okolo 4 mca. o ile nie boli go brzuch, nie placze itd to chyba nic nie trzeba robic...

ja na zabki uzywam Bobodent ale tylko jak mala juz bardzo cierpi. pediatra powiedziala mi, zeby nie naduzywac bo dziecko wiecej sie go naje niz przyniesie to pozytku. wczesniej Lena sie slinila i pchala wszystko do buzi, a ja sie cieszylam, ze tak lagodnie przechodzi zabkowanie. ostatnio sie to zmienilo - przez kilka dni byla strasznie marudna i poplakiwala. nie dala sobie nic do buzi wsadzic, musialam zawiesic karmienie zupkami. po dwoch dniach okazalo sie, ze pojawila sie dolna jedynka. teraz idzie druga i mamy to samo... teraz nie czekam az dostaje strasznej histerii tylko od razu daje APAP (zgodnie z zaleceniem lekarza).
 
Farzinka moj Marcel ma dokladnie tyle samo co Twoj synek i powiem Ci ze ja mam dokladnie to samo z tymi dziaslami. Wydaje mi sie ze to poprostu taki etap. Ja dopoki maly jest wesoly to nie podaje mu nic, niech sobie ulzy samymi paluszkami. Jak sie pojawi goraczka to dopiero wtedy bede interweniowac, a tymczasem zmieniam mu sliniaki co chwile zeby nie mial mokrej bluzki.
A jesli chodzi o kupki, to kilka tygodni temu tez to mialam. Robil kupki raz na kilka dni ale juz mu to minelo i jest ok. U Ciebie na pewno tez tak bedzie, skoro widzisz ze maly jest wesoly to pewnie nic mu nie dolega:)) Tak sobie mysle ze mozesz mu dawac troszke herbatki rumiankowej do picia to mu pomoze trawic pokarmy prawidlowo
 
U nas jest identyczna sytuacja. Dawid do pewnego czasu robił kilka kup dziennie, potem częstotliwość zmniejszała się . Teraz potrafi nie zrobić nawet 8 dni. Karmię syna piersią i nie przejmuję się tym, bo dzieci karmione piersią tak mają. Jeśli dziecku nic nie dolega i zrobi rzadką kupę, wszystko jest ok.
 
WITAJCIE NETOWE KOLEZANKI (mAMO LENY, MIJA79, SYLWIOM.) JERZY DZIS SAM ZROBIŁ KUPKE .
WIEM DALCZEGO MIAL TE ZAPARCIA, DLATEGO ZE PRZECHODZIL Z KUPKI RZADKIEJ NA TWARDSZA! DZIEKUJE ZA PORADY! POZDRAWIAMY Z LŻEJSZYM BRZUSZKIEM
 
hej ja mialam taka sytuacj e ze maly nie robil kupki to mozesz podac mu laktuose jet dobra i nie dziala odrazu ale reguluje robienie kupek mysle ze moze pomoc a na zobki zel bongela zycze zdrowka
 
reklama
CZESC WSZYSTKIM! JESTEM MAMA SYNA 4 MIESIACE .OD urodzenia moj malutki wypruznial sie co 2,3 dni a karmie go sama piersia.ostatnio zdarzalo sie mu nawet 5 dni sie nie wypruzniac wiec spytalam lekarza co mam robic.POLECIL MI DAWAC SOK MARCHEWKOWO -JABLKOWY ,wprowadzilam mu takrze sliwki suszone z gerbera i teraz kupka jest codziennie:-).pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry