reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 tydzień ciąży, a beta hcg

Iga120584

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2022
Postów
67
Cześć dziewczynki🙂 dzisiaj mija 15 dzień od ryzykownego stosunku i zrobiłam test sikany o czułości 20. Mam pytanie, czy jeśli wyszedł on negatywny, to na tym etapie , w 100 procentach można wykluczyć ciążę? No I drugie pytanie... ile powinna wynosić beta hcg w moim przypadku? Oczywiście jeśli jest możliwość ciąży w ogóle? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i ściskam🤗 dodam tylko, że bardzo bym chciała tego dzidziusia😍
 
reklama
Cześć dziewczynki🙂 dzisiaj mija 15 dzień od ryzykownego stosunku i zrobiłam test sikany o czułości 20. Mam pytanie, czy jeśli wyszedł on negatywny, to na tym etapie , w 100 procentach można wykluczyć ciążę? No I drugie pytanie... ile powinna wynosić beta hcg w moim przypadku? Oczywiście jeśli jest możliwość ciąży w ogóle? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i ściskam🤗 dodam tylko, że bardzo bym chciała tego dzidziusia😍
Acha, dopiero po niecałych 3 godzinach, na tescie pojawiła się 2 slaba kresulka. Test robiłam o 5 rano gdy było jeszcze ciemno, może nie zauważyłam tej drugiej kreseczki wczesniej 🤔🤔🤔 dołączam zdjęcie testu po prawie 3 godz od zrobienia
 

Załączniki

  • 20220402_074650.jpg
    20220402_074650.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 211
Starasz się o dziecko i miałaś tylko jeden "ryzykowny" stosunek? W trakcie starań najlepiej jest regularnie współżyc przez cały cykl i mam na myśli stosunek z wtryskiem w pochwie. Jeśli nie monitorujesz w żaden sposób swojego cyklu a stosunek był tylko jeden to 17 dni po nim test powinien być wiarygodny. W ekstremalnych przypadkach 21 dni po.
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Nie stwierdziłam, że się staram o dziecko, lecz że bardzo bym chciała je mieć 😉
 
reklama
Do góry