reklama

5 tydzien

Laaaara_97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej.. Oficjalnie jestem w 5 tyg ciazy. W poniedziałek bylam na wizycie u gina i powiedział mi ze pecherzyk ma 3 mm i ze da mi tabletki duphosto ze mam go brac 3x1 i lezec przez tydzien bo boli mnie brzuch ciazgle jak na okres.. Boje sie ze mogo. Poronic przez to... Gin mowil ze jezeli ciaza sie utrzyma to mam przyjść za tydzien. Oczywoscie skierowanie na krew beta hcg itp no i moje pytanie brzmi. Czy wynik 851,0 hcg jest adekwatny do 5 tygodnia ? Nie za niski?

reklama

Elska

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej.. Oficjalnie jestem w 5 tyg ciazy. W poniedziałek bylam na wizycie u gina i powiedział mi ze pecherzyk ma 3 mm i ze da mi tabletki duphosto ze mam go brac 3x1 i lezec przez tydzien bo boli mnie brzuch ciazgle jak na okres.. Boje sie ze mogo. Poronic przez to... Gin mowil ze jezeli ciaza sie utrzyma to mam przyjść za tydzien. Oczywoscie skierowanie na krew beta hcg itp no i moje pytanie brzmi. Czy wynik 851,0 hcg jest adekwatny do 5 tygodnia ? Nie za niski?
Ja miałam taki właśnie w 5 tygodniu i 2 dni później i był to nadal 5 tydzień miałam ponad 2200. Tak więc nie ma co się stresować trzeba się cieszyć i na siebie uważać :)

Laaaara_97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja miałam taki właśnie w 5 tygodniu i 2 dni później i był to nadal 5 tydzień miałam ponad 2200. Tak więc nie ma co się stresować trzeba się cieszyć i na siebie uważać :)
Ale wiesz.. Martwia mnie te straszne bole :-(

Elska

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale wiesz.. Martwia mnie te straszne bole :-(
Wejdź sobie na styczniowe mamy 2020 poczytaj tam. Bardzo dużo dziewczyn się na to skarży i się tym martwi. Takie bóle podobno są normalne w pierwszym trymestrze. Więc na spokojnie. Ważne że wszystko ładnie się rozwija i jest odpowiednie jak na tydzień ciąży :)

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też stosowałam duphaston , wydaje mi się że beta jest ok , zastosuj się do tego co powiedział gin , aczy przyjmujesz kwas foliowy i luteine?

Fado123

Rozwiązania
0
ja brałam jeszcze luteinę , tak jak każda moja znajoma w ciąży ,ale to pewnie zależy od lekarza ,bo w sumie i duphaston i luteina zawierają to samo czyli progesteron

Laaaara_97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja brałam jeszcze luteinę , tak jak każda moja znajoma w ciąży ,ale to pewnie zależy od lekarza ,bo w sumie i duphaston i luteina zawierają to samo czyli progesteron
Zobaczymy :-) jutro ide na beta 2 raz to zobaczymy jak skoczyla :-) w a poniedziałek na wizyte na 10.45 to bede pisac :D

Fado123

Rozwiązania
0
Będziemy czekać ;) ale będzie dobrze , pozytywne myślenie to dużo

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019