reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzien

Laaaara_97

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2014
Postów
27
Hej.. Oficjalnie jestem w 5 tyg ciazy. W poniedziałek bylam na wizycie u gina i powiedział mi ze pecherzyk ma 3 mm i ze da mi tabletki duphosto ze mam go brac 3x1 i lezec przez tydzien bo boli mnie brzuch ciazgle jak na okres.. Boje sie ze mogo. Poronic przez to... Gin mowil ze jezeli ciaza sie utrzyma to mam przyjść za tydzien. Oczywoscie skierowanie na krew beta hcg itp no i moje pytanie brzmi. Czy wynik 851,0 hcg jest adekwatny do 5 tygodnia ? Nie za niski?
 
reklama
Hej.. Oficjalnie jestem w 5 tyg ciazy. W poniedziałek bylam na wizycie u gina i powiedział mi ze pecherzyk ma 3 mm i ze da mi tabletki duphosto ze mam go brac 3x1 i lezec przez tydzien bo boli mnie brzuch ciazgle jak na okres.. Boje sie ze mogo. Poronic przez to... Gin mowil ze jezeli ciaza sie utrzyma to mam przyjść za tydzien. Oczywoscie skierowanie na krew beta hcg itp no i moje pytanie brzmi. Czy wynik 851,0 hcg jest adekwatny do 5 tygodnia ? Nie za niski?
Ja miałam taki właśnie w 5 tygodniu i 2 dni później i był to nadal 5 tydzień miałam ponad 2200. Tak więc nie ma co się stresować trzeba się cieszyć i na siebie uważać :)
 
Ale wiesz.. Martwia mnie te straszne bole :-(
Wejdź sobie na styczniowe mamy 2020 poczytaj tam. Bardzo dużo dziewczyn się na to skarży i się tym martwi. Takie bóle podobno są normalne w pierwszym trymestrze. Więc na spokojnie. Ważne że wszystko ładnie się rozwija i jest odpowiednie jak na tydzień ciąży :)
 
Ja też stosowałam duphaston , wydaje mi się że beta jest ok , zastosuj się do tego co powiedział gin , aczy przyjmujesz kwas foliowy i luteine?
 
ja brałam jeszcze luteinę , tak jak każda moja znajoma w ciąży ,ale to pewnie zależy od lekarza ,bo w sumie i duphaston i luteina zawierają to samo czyli progesteron
 
ja brałam jeszcze luteinę , tak jak każda moja znajoma w ciąży ,ale to pewnie zależy od lekarza ,bo w sumie i duphaston i luteina zawierają to samo czyli progesteron
Zobaczymy :-) jutro ide na beta 2 raz to zobaczymy jak skoczyla :-) w a poniedziałek na wizyte na 10.45 to bede pisac :D
 
reklama
Do góry