reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5t3d pusty pęcherzyk ciążowy

Ladybird2345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2020
Postów
29
Witam Was dziewczyny. Wczoraj byłam na USG, z OM wypada 5t6d, na obrazie USG pęcherzyk ciążowy 12.2 mm czyli 5t3d. Cykle mam nieregularne 30-34 dni i tu by się zgadzał wiek ciąży. Lekarz kazał przyjść za tydzień i zrobić dwa razy betę, a ja oczywiście umieram z nerwów. Czy któraś z Was miała taką sytuację i było ok?
 
reklama
reklama
Jestem umówiona na środę. Byłam wczoraj i się zastanawiam czy już nie powinno być widać wczoraj zarodka...
Powinien być widoczny przy wartości ponad 10000. Zawsze możesz umówić się do innego lekarza z dobrym sprzętem wcześniej jeśli tak bardzo się boisz. Ja bym poczekała na spokojnie. I tak nic nie zrobisz. Co ma być to bedzie
 
Ostatnia edycja:
Powinien być widoczny przy wartości ponad 1000. Zawsze możesz umówić się do innego lekarza z dobrym sprzętem wcześniej jeśli tak bardzo się boisz. Ja bym poczekała na spokojnie. I tak nic nie zrobisz. Co ma być to bedzie
Zarodka na pewno nie widać przy becie 1009, chyba chodziło ci o pęcherzyk 😁

Autorko, beta ci się już nie podwoi za duża wartość, mi przy wartości 13 tys było widać dopiero pęcherzyk, a tydzień później serduszko z zarodkiem, ale nie wiem jaka beta, bo nie badałam, także na spokojnie jakby się jeszcze zarodek nie pojawił.
 
Zarodka na pewno nie widać przy becie 1009, chyba chodziło ci o pęcherzyk 😁

Autorko, beta ci się już nie podwoi za duża wartość, mi przy wartości 13 tys było widać dopiero pęcherzyk, a tydzień później serduszko z zarodkiem, ale nie wiem jaka beta, bo nie badałam, także na spokojnie jakby się jeszcze zarodek nie pojawił.
Jedno zero zjadło. Ponad 10000 miałam dać. Jednak faktycznie to może być widoczny już ponad 6. Myślę, że przy takiej becie już jeśli będzie to z sercem.
 
Odebrałam wynik drugiej bety 22392... Myślicie że to ok?
Tak. Jednak to nie świadczy o tym, że będzie zarodek. Tak jak pisałam wyzej, beta rośnie też przy pustym. Tylko USG da Ci spokój. Każdy początek ciąży to ciężki i niepewny etap. Staraj się wyciszyć, uspokoić. Beta wzrasta prawidłowo, więc jeśli jest dzieciątko to wszystko powinno być dobrze :)
 
reklama
Tak. Jednak to nie świadczy o tym, że będzie zarodek. Tak jak pisałam wyzej, beta rośnie też przy pustym. Tylko USG da Ci spokój. Każdy początek ciąży to ciężki i niepewny etap. Staraj się wyciszyć, uspokoić. Beta wzrasta prawidłowo, więc jeśli jest dzieciątko to wszystko powinno być dobrze :)
Naprawdę oszaleję...a przecie
Tak. Jednak to nie świadczy o tym, że będzie zarodek. Tak jak pisałam wyzej, beta rośnie też przy pustym. Tylko USG da Ci spokój. Każdy początek ciąży to ciężki i niepewny etap. Staraj się wyciszyć, uspokoić. Beta wzrasta prawidłowo, więc jeśli jest dzieciątko to wszystko powinno być dobrze :)
Naprawdę można oszaleć...a przecież w mojej pierwszej ciąży, musiałam czekać, aż 4 tyg na potwierdzenie ciąży a byłam sto razy spokojniejsza. Im człowiek starszy tym głupszy...
 
Do góry