reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk ciążowy

Dołączył(a)
8 Listopad 2021
Postów
5
Witajcie !
W czwartek byłam u ginekologa na rutynowych badaniach . Podczas USG lekarz mówi "o mamy chyba ciążę ",maleńki pęcherzyk ciążowy ,i ponoć lekko macica powiększona .
Dodam iż to było 7 dni przed spodziewaną miesiączką. Na drugi dzień zrobiłam i test i betę -oba negatywne,kontrola u gin w czwartek,a ja wariuje co to może być jeśli nie ciąża ?
Może któraś z was była w podobnej sytuacji i może podzielić się opinią .
 
reklama
Miałam podobnie, z tym że ja byłam u gina, gdy miesiączka spóźniała mi się jakieś 3 tygodnie. Nie przejmowałam się tym za bardzo, bo jeszcze karmiłam piersią i do tego czasu miałam okres dopiero 2 razy. Robiłam 2 testy, oba negatywne. A na wizycie lekarz do mnie z tekstem, że on widzi pęcherzyk. Pokazał mi na ekranie i faktycznie - ewidentny pęcherzyk. Powiedział jednak, że to niekoniecznie musi być ciąża, a może po prostu pęcherzyk z krwią, przed okresem. Po wizycie spanikowana kupiłam testy ciążowe, ale nadal negatywne. Ale jako że podobno są kobiety, którym testy nie wychodzą mimo ciąży, to jeszcze pobiegłam na betę i ona już nie pozostawiała złudzeń - ciąży brak ;)
I faktycznie dostałam okres jakoś po niecałych 2 tygodniach od tej wizyty. Był baardzo intensywny i długi.
Podejrzewam, że u Ciebie może być podobnie.
 
Takie coś widział. Niby ciąża a jednak niby nie . W czwartek mam wizytę i ponowne USG .
 

Załączniki

  • IMG_20230811_075908653~2.jpg
    IMG_20230811_075908653~2.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 97
reklama
Do góry