reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 latek i zabawa "ptaszkiem"

Jaska.JDM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2019
Postów
4 988
Mój syn od kilku dni zaczął bawić się penisem. Wiem, że bywa to normalne, źle używa do tego zabawek. Wkłada w majtki zabawki super wings i psi patrol (plastikowe). Nie wiem jak reagować, czy zabraniać, karać, nie reagować, ignorować, czy wytłumaczyć mi ze nie może wkładać zabawek.

Bawi się w pokoiku nagle cisza. Idę na palcach sprawdzić czy śpi czy broi (rysuje po ścianach) a on wyjmuje szybko zabawki z majtek i ubiera się.
 
reklama
Myślę że powinnaś z nim usiąść i na spokojnie porozmawiać. Wytłumaczyć do czego służy penis, powiedzieć że nie może wkładać zabawek w majtki ponieważ to miejsce intymne. I przede wszystkim zapytać dlaczego tak robi i skąd wziął taki pomysł na "zabawę".
 
Moze jest zazdrosny ze ma sie pojawic rodzenstwo (widze po suwaczku ze jestes w ciazy) i chce zwrocic na siebie uwage?
 
Moze jest zazdrosny ze ma sie pojawic rodzenstwo (widze po suwaczku ze jestes w ciazy) i chce zwrocic na siebie uwage?
Może ale robi to ukradkiem i szybko przestaję jsk słyszy zebidevlun widzi ze zauważyłam.
Poświęcamy mu dużo czasu by nie czuł się odrzucony
 
Do góry