reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co dla faceta? Pomysły na prezenty

reklama
A ja zasugerowałabym wspólny wyjazd, całkowite oderwanie się od szarej rzeczywistości...nie musimy od razu wyjeżdżać za granicę, po prostu wyjedźmy w takie miejsce, które pozwoli odprężyć się obu stron (upewnijmy się, że Nasz mężczyzna, patrzy przychylnym okiem na SPA).
 
A czemu nie? Pewnie chodzi Ci tutaj o tej głupi przesąd, ze jak podarujesz drugiej połówce buty,to ona potem od Ciebie odejdzie? Również coś takiego słyszałam, ale nie sądziłam,ze w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze w takie głupoty wierzy!

Jesli uważasz,że facetowi prezent taki się spodoba to kupuj śmiało. Skoro idzie jesień, to zastanów się nad butami outdoorowymi. Będą najbardziej praktyczne.
blog.fitanu.com/pl/buty-outdoorowe-na-szczycie-modowych-trendow/
 
Ostatnia edycja:
A nie lepiej po prostu dopytać się o to co chce dostać? Moim zdaniem o wiele lepsza opcja niż kombinować z jakimś niespodziankami
 
Pasek do spodni
Nowa koszula
Ksiązka z dziedziny jaka go interesuje
Własnoręcznie przygotowana kolacja w przypadku ograniczonych funduszy....
Skarpetki - szczególnie, ze w ostatnim czasie modne sa kolorowe skarpetki, często widać je u blogerów modowych do jeansów albo do garniturow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W zeszłym roku poraz pierwszy od kilku lat kupiłam co innego niż perfumy. Mianowicie longleeve. Oczywiście najpierw pokazałam go mężowi z nadzieją, ze mu się spodoba. Bluzka jest z bawełny. Jest miękka w dotyku. Ładnie układa się na klacie. Kupiłam ją w sklepie Cross Jeans. Mają szeroki wybór koszulek typu longsleeve Zawsze to jakaś alternatywa dla kapci.
 

Załączniki

  • 15637-415 (1).jpg
    15637-415 (1).jpg
    2 KB · Wyświetleń: 27
Do góry