reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Pisalam Wam ze kupilam sobei na Allegro "Kryminalnych"???? :tak::tak::tak::tak:
3 sezony co daje lacznie 39 odcinkow :-)
No i przedwczoraj ogladalam 3 pierwsze :-) Sam poczatek... :-)
Zawada jeszcze taki mlody dosyc byl... :sorry2: No i przystojny, choc jak sie troche zestarzal to tez mi sie podobal :tak::tak::tak::tak:

Mezowi sie nie przyznalam jeszcze do tych "Kryminalnych" - on nie rozumie mojej pasji :-D
 
reklama
Pisalam Wam ze kupilam sobei na Allegro "Kryminalnych"???? :tak::tak::tak::tak:
3 sezony co daje lacznie 39 odcinkow :-)
No i przedwczoraj ogladalam 3 pierwsze :-) Sam poczatek... :-)
Zawada jeszcze taki mlody dosyc byl... :sorry2: No i przystojny, choc jak sie troche zestarzal to tez mi sie podobal :tak::tak::tak::tak:

Mezowi sie nie przyznalam jeszcze do tych "Kryminalnych" - on nie rozumie mojej pasji :-D

Nie myszko nie pisałaś ze kupiłaś ale teraz juz wiemy:-) ja też lubię oglądać Kryminalnych i smutno mi ze sie skończyły juz odcinki:(
za to teraz zadowalam się kryminalnymi zagadkami z las vegas albo miami:-) bardzo lubie ten serial:-) musze sobie ściągnoć z neta całą serie no właśnie Myszko nie mogłas sobie z neta ściągnąć??? Mój mąż też tego nie rozumie jak mozna lubiec takie filmy on uwaza ze tam ciągle to samo w kazdym odcinku, faceci.

a ja dla swojej przyjenosci kupiłam sobie dziś arbuza ale mi sie go chciało z córcią zjadłyśmy prawie całego Piotrek zjadł kawalątek.
 
Zaniu - mam wolny komputer i nic raczej nie sciagam. Zreszta oryginalne to oryginalne :-D I az takei drogie nie bylo wiec spoko :-)
Ciesze sie ze nie tylko ja jestem fanka komisarza Zawady ;-);-);-)
 
Kryminalne zagadki uwielbiam, axn to mój ulubiony program był. Nietsety był, bo nie doś, że tylko na Czerniakowie mam go, to zmienili pasmo i nadal mogłabym ogladac, gdybym miała telewizor który nie pamieta czsów mojej nastoletnosci :baffled:.

Przeczytalam cała dostepną mi agathe christie, powtórzyłam Chmielewską, zachaczyłam o kobieca lektórę i juz sama nie wiem co dalej. Wole coś co mi leży, co znam, lub znałam, w odpowiednim schemacie. Ostatnio czytałam Kurtyne Christie, to chyba teraz wyszperam sobie pierwszą książkę z małym detektywem, jak mi się uda.
 
A mnie niestety brakuje czasu i na czytanie i na telewizję.

W ramach relaksu ruszam jutro na Lublin z mężem żeby wydać troche kaski. Musze sobie kupić jakiś płaszczyk i coś mężowi bo ma jutro imienieny i małemu też coś, a jakże.
 
Myszko- super że zrobiłyście z koleżankami spotkanko bez dzieciaków :-) A co tam że bez alko, ważne ze trochę się gdzieś wyrwałaś od codzienności :tak:

Ewula- zazdroszczę ci tych zakupów bo ja nie mam kiedy się wybrać, i ostatnio musiałam kurtkę na alle kupić bo już zimno i okazała się za duża :-( ciekawe czy mi wymienią, a nawet jeśli to przeiceż jeszcze podwójną przesyłkę będę musiała dopłacić :-:)crazy:

mamooli- prywatny masażysta... jakie luksusy :-) ja czasem mam mizianko-drapanko po plecach ale ostatnio coraz rzadziej :-(

Ja tez lubię kryminalnych, i w ogóle wszystkie tego typu seriale ;-) Zdecydowanie jestem serialomaniaczką :-D No i program AXN to jedyny powód dla którego opłacam wyższy abonament w kablówce :sorry2::-D nie no żartuję :-D ale bardzo go lubię, choć od października już mniej czasu na tego typu rozpieszczanie się jest ;-) ale latem to uwielbiałam przy robieniu zaproszeń właśnie go oglądać, bo nie musiałam mieć ciagle nosa w tv wsadzonego a i tak wiedziałam co jest grane :-D no i naładowałam akumulatorki serialów kryminalnych na następny rok akademicki :tak:

Poza tym wcześniej bardzo lubilam wieczorki z meżem przy filmach, głównie horrorach, z michami popckornu :tak: Neistety teraz nie ma na to tyle czasu, więc ściągnęliśmy sobie serial Zagubieni i tak ogladamy sobie po odcineczku co jakiś czas :sorry2: Czasem jak już kompletnie padnięci jesteśmy wieczorkiem i usypiamy na stojąco to chociaż 20-to minówki walimy, czyli połowy odcinków :sorry2:A wciągnęło mnie strasznei w ten serial :tak::szok:

Nic innego ostatnimi czasy nie odnotowałam :dry: Do fryzjera to chyba z dwa miechy już sie umawiam :dry:

Chciałam dziś coś zorganizować, żeby ten stres tej anemii trochę z nas zszedł, ale mąż w pracy, jutro też na noc żeby pt mieć wolny bo rpzecież wszystkich świetych w sobotę... jakiś film czy co, ale M pewnei uśnie zanim się położy :sorry2: ech... ciągle ta praca i praca :-(
 
Ostatnia edycja:
ja do fryzjera moze pojde jak M bedzie mial wrocic... Zony marynarzy tak robia ze sie "picuja" na pryzjazd mezow, ale ja do tej pory nei robilam czegos takiego :-D No ale ja pojde bardziej dlatego ze musze bo wieki cale nie bylam :-D
Wystarczajacym osiagnieciem jest posprzatanie i dwudaniowy obiad, ktorego moj M i tak nie chce jesc ob nie jest glodny :-D
 
ja do fryzjera moze pojde jak M bedzie mial wrocic... Zony marynarzy tak robia ze sie "picuja" na pryzjazd mezow...
...dlatego są takie "odpicowane", ja do fryzjera chodzę raz na rok, do kosmetyczki w ogóle, jedynie sama sobie urządzam domowe "seanse odnowy biologicznej". Dzisiaj po raz pierwszy od niepamiętnych czasów poleżalam sobie w wannie, a potem maseczki, manicure itp - czuje się teraz jak nowo narodzona. No ale należało mi się po ciężkim dniu sprzątania kuchni na błysk i walki z mszycami w iglakach.
 
reklama
Zakupy udane ale zbrakło nam czasu, bo butów nie zdążyłam kupić. Kupiłam z a to płaszcz i to niedrogi. Liczyłam że z 5 stów zostawię a udało się za połowę, choć mama stwierdziła ze może mi się skudlić ale co tam najwayżej za rok czy dwa kupię drugi.
 
Do góry