reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

jej..dziewczyny- przestancie myslec o problemach!..no co Wy..nie mozecie tak nawet myślec..Ja byłam naprawde u b. dobrego gin..powiedzial, zę po pol roku..intensywnych starań..można domniemac..ze jakieś problemy są..a tak..to..jak z toto lotkiem.... z tym ,z e zdecydowanie częściej padają wygrane ::)..Główki do góry!..działać i nie mysleć o porblemach!..Dziewuszki...jestesmy zdrowe-nie można nam myśleć inaczej!-tego Wam życze..no chyba,z ę staracie sie juz długo..wówczas nalezy ..DZIAŁAC!- ..a nie panikować za wczasu:)!
sorki-za moralniaka:)!
Buziaczki i główki w chmurki..tyłeczki do góry!
 
reklama
mam kolezanke ktora obsesyjnie podchodzila do sprawy zajscia w ciaze..musi byc i tyle....do tego stopnia ze po chyba 3 czy 4 miesiacach staran zaczela cudowac z lekarzami...biegala do gina ktory sprawdzal czy juz jest jajeczko i wtedy biegla do domu, dzwonila po meza, bo pracowal w innej miejscowosci, przyjezdzal na akcyjke...czekanie i nic...potem badania czy sa zdrowi...okazalo sie, ze sa...a dziecka nadal brak..i tak minely juz chyba 2 albo 3 lata i mimo ze sa zdrowi nie moge zajsc...wiec to ze dziewczyny wam sie nie udaje wcale nie oznacza, ze jestescie chore albo wasi partnerzy...
jestem przekonana, ze w wiekszosci przypadkow to pudlo...czyli nie trafilyscie w ten moment plodny (ponoc trwa tak naprawde zaledwie 2 godziny, wiec rownie dobrze moze sie trafic miedzy 13.00 a15.00 godzina,np kiedy jestesmy w pracy ;) ) albo psychika powoduje blokady...
po co to pisze...po to zebysmy dziewczynki naprawde tak mocno sie nie przejmowaly...uszy do gory!!!! pozytywne myslenie a ja za was mocno mocno trzymam kciuki :D :D :D
 
nie otworzyło się Wam?? hmmm...pierwszy raz mi też się bardzo długo wgrywało....a potem już loozik :)
 
reklama
Do góry