reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Zgadzam sie Agnezzz!:)..ja tez z młodsza siostra dzieliłam pokój..i b. mile to wspominam:)
teraz z mezem mamy 2 pokoje..Tu chce urodzić conajmniej jedno dzieciątko:)..a poxniej..na domek:):)..i tam jedno jeszcze..a może i trzecie:)..bo ja..my chcielibyśmy 2-3 dzieci:):):)
 
reklama
dziewczyny to do roboty bo wam czasu nie starczy na 2+1 hihi....ja bym chciałą 1+1...ale bede sie cieszyc z wszystkiego, byleby zdrowe :D
 
My chcemy dwojkę dzieci, a z mojego doświadczenia wiem,że lepiej jakby miały jednak osobne pokoje-przez 10 lat dzieliłam pokój Koszmar i ciągle marzyłam o tym by mieć swój kąt. Dlatego chciałabym abyśmy mieli większe mieszkanie. Ale jak nie będziemy mieli, to przecież i tak bedzie dobrze:) pozdrawiam
 
hej!

Ja mam dwa pokoje ale też planujemy dwójkę bobasków. na razie niech choć to pierwsze się pojawi a potem będziemy myśleć co dalej, może się uda zamienić czy coś...
Starajmy się kobietki o lokatorow do wolnych pokoików :laugh: :laugh: :laugh:
 
Izabelka pisze:
My chcemy dwojkę dzieci, a z mojego doświadczenia wiem,że lepiej jakby miały jednak osobne
Izabelko, ja jak mieszkałam z bratem w pokoju - 16 lat...to też czasami marzyłam o swoim własnym, bo i kłóciliśmy się i laliśmy, ale s perspektywy czasu nie żąłuję tego, bo naprawdę było jednak fajowo....bo mam wrażenie, że jak się ma swoje pokoje to każdy się tam zmyka ma swój własny świat, a tak to i trzeba pogadać, zaczyna się mieć wspólne tematy itp...jestem pewna że na wspólym pokoju też da radę żyć hihi :D ma nadzieję, że niedługo będę mogła to zweryfikować :D
No to dziewczynki do dzieła...:)
 
Ja też dzieliłam pokój z siostrą, młodszą o 4 lata... I z psem :D I zawsze marzyłam o własnym kątku, zwłaszcza wtedy, kiedy miałam ochotę się wypłakać, pouczyć, oglądnąć coś w telewizji, przeczytać książkę, itp. ;D Ale jakoś przeżyłyśmy razem :) Potem w akademiku w "trójce" też trzeba było sobie jakoś radzić :) A teraz mieszkam z mężem i dwoma psiakami w mieszkanku dwupokojowym i marzę o tym, żeby w końcu usłyszeć tupot małych nóżek w tych ścianach, a nie u sąsiadów ;)
Myślę, że się w końcu doczekam mojej parki :) Szybko czas zleci do następnego maja, czy czerwca ;)
 
pewnie, że się doczekasz...jak każda z nas....a wtedy to będzie jedno wielkie bebnienie od tych wszystkich nozeczek...  ;D
 
reklama
A ja bym chciała małego Bartka ale jak będzie malutka Ala to też będę najszczęśliwszą mamuśką na świecie :) :) :) :) :) :)
Doczekamy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry