reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

NIesamowita dizękiw imeiniu matunia.Cioci z BB buzilole ślemy i ściskamy.:yes::rofl::biggrin2:
Puchatka witaj witaj,dobrze,że wstałas w lepszym humorku...A na wsi-super,dlatego przyjeżdżam,bo my tez w bloku i tez nie mamy balknu,czyli się rozumiemy,tylko zostaje nam ciocia na wsi,hehe
 
reklama
Kurcze jednego pościka pisałam przez godzine bo to teściowa cos chciała a to piesi domagał sie wyjścia i tak mi schodziło jak nigdy:-(
No a teraz cos z weselszej strony
Z okazji Dnia dziecka Waszym dzieciaczkom zdrowia sił do zdobywania świata i radości z odkrywania jego tajemnic a tak po torszku to Wam tez bo w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi dużo dobroci i spełnienia marzeń słodkich a i jeszcze życzonka dla fasolek bo tez dzieciaczki chociaz narazie opakowane mamusią żeby te miesiące do przyjścia na świat minęły Wam spokojnie żebyście rosły i rozwijały się zdrowiutko ku uciesze wszystkich !!!!
 
dobry Puchatko i wogole kobitki :-D no to moj chyba zawalil sprawe :( nie znam ani poziomu swoje prolaktyny ani nic bo nigdy nie robilam :( a nie wiecie czy jak lekarz gin z innego miasta tylko na umowie z NFZ wypisze na wyniki to rodzinny w moim miescie moze je przepisac, zebym mogla zrobic je u siebie ?? bo skoro robi sie je w roznych dniach cyklu to mam problem bo lekarza mam 100 km od miejsca zamieszkania :(
 
NieSamowita wyspana ja tak średnio bo nadal walcze z Bazylkiem żeby nie spał w naszym łózku ale chyba brak mi zdolności wychowawczych bo po dwóch nocach spania bez psa wczoraj znowu było to samo ledwo zamknę oczy to mi się gramoli maluch do łóżka na dodatek się rozpycha a ja potem śpie jakoś tak czujnie żeby go albo cofnąc do swojego posłanka albo nie zrobić mu krzywdy:tak: mój mąż się śmieje że bawimy sie w Super nianię ale łatwo mu bo pies pcha się tylko z mojej strony:-p
 
Dzień dobry!!! :-)
Ja znowu na momencik, bo jadę na zakupy. Jutro mamy gości (w niedzielę nasza 7 Rocznica Ślubu :-) O rany! Nawet nie wiem kiedy te lata zleciały :-D).Szykuje się mała imprezka, więc dzisiaj przygotowywuje jedzonko i muszę coś wymyślić do zabawy dla dzieci, bo też będą :-D
Jak ja to lubię!!!! :-D:-D:-D

A teraz dla naszych forumowych małych i duzych ;-)dzieciaczków

Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...:-D:-D:-D:-D:-D


Miłego dnia!!! :-D


 
Witam sie i ja....

Mam nadzieje ze juz wszystko ponaprawiali i BB bedzie dzialac normalnie bo mnie cos trafialo wczoraj jak BB bylo na zasadzie pojawiam sie i znikam....
Dostalam przed chwilka sms'a od mojej kumpeli z liceum ze wlasnie urodzila synka - ale ma fajny prezent na dzien dziecka :-):-D... a jeszcze wczoraj w nocy na gg gadalysmy i zastanawiala sie gdzie bedzie rodzic, termin miala na 12 czerwca. Z jednej strony ciesze sie a z drugiej strony jest mi smutno i strasznie jej zazdroszcze - to juz drugi ich synek....

Puchatka wczoraj to tak mnie wszyscy wkurzali ze rzucalam gromami:tak: a moj chlop to sie wyniosl z domu zebym czasami sie na nim nie wyzyla;-):-D:-)...
A wogole to dzis ide na koncert Rubika mam tylko nadzieje ze deszcz nie bedzie padal, musze jeszcze kupic jakis prezent bo w niedziele jestem zaproszona na prymicje...

Ataata jak tam Twoj dzidzius i jak Ty sie czujesz?

Isikora zalatwija szybko ten necik i wracaj do nas.

Kiniusia co u Ciebie? Ja caly czas trzymam kciuki!!!

Meggi rozumiem ze gin wypisal Ci skierowanie na badanka... mysle ze jak to jest w obrebie dzialania jednego oddzialu NFZ to nie powinno byc problemu z respektowaniem....

Mufka a z czego masz te egzaminy? I napisz dokladnie kiedy to kciuki zacisne zeby latwo poszly....

Asialc to gratuluje rocznicy... my dopiero 30.08 mamy 4 rocznice...

A poza tym to wszystkim dzieciaczkom zycze duuuzo radosci, pelnego milosci domku, duzo madrosci i zawsze usmiechnietych buziek!!!!

pozdrowionka
 
no niestety, ale piesek w lożku to problem, wiem bo ja swojego juz nie od ucze, a tez niebydle co spi po mojej stronie (owczarek niemiecki) i zawsze jak probuje zmienic boczek w nocy to sie budze i wyganiam, ale i tak wiem, ze obudze sie z jej pyskiem przy twarzy :-D
wagnies jeszcze nie wypisal, bo dopiero szukam dobrego gina, bo ten moj do tej pory przez caly czas leczenia nie zlecil mi ani prolaktyny, ani innych wyniczkow tego typu poza TSH raz w ciagu calego leczenia, nie liczac usg :( i teraz szukam gina w swoim miescie wojewodzkim, ale jakiegos dobrego, ktory by sie mna porzadnie zajal
 
Helloł lasie.

Wagnies, Puchatko, dziękuje, ja sie czuje jak zwykle fatalnie.:baffled: Rano tak to już bywa, musze swoje przecierpieć zanim poczuje sie lepiej...

asiu 7 rocznica:szok: ło matko nie pomyślała bym, że tak młodo wyglądająca mamuśka jest już mężatką od 7 lat;-):tak: Powaga:laugh2:

Kiniusia ja mam tempke 37.0 właśnie sobie mierzyłam specjalnie:laugh2: a bywa różna w zależności od pory dnia (36,9-37.5) Jesu ale sie spinam w związku z Tobą... Rób ten teścior bo już powinien wyjść... Co do sikania czy mdłości to mnie dopadły dopiero w 2 miesiącu więc nic sie nie martw:tak: Bolały mnie tylko piersi i miałam zawroty głowy... i tylko takie objawy miałam... nic więcej:-p

Ewcia, Niesamowita, Meggie i cała reszta o której zapomniałam (bo mam dziury w głowie) HELLOŁ;-)

Wiecie co... bo przed chwilą sie ważyłam i.......:-( waże tyle co przed zajściem w ciąże...:-( To jest normalnie nienormalne!!! Przecież ja jestem już w 3 miesiącu ciąży:baffled:
Bez sensu...

Miłego dnia
 
Ataata witam cieplutko :-)
NieSamowita dziekuje kochana samopoczucie calkiem niezle, zaraz ide z pieskiem na spacerek i zakupy przy okzajii bo w lodowce mam swiatlo tylko :laugh2: ale co najwazniejsze lodow zabraklo :tak: a ostatnio na litry wcinam :-)
 
reklama
Siemka. Mój Matu już w piasku z samochodami...
Ja sie szykuje na wyjście na miasto,ciuchy,paznkokcie nawet zrobiłamfrencha.Musze hery ułożyć,rzeczy wyprasowac.Koło 14 jade to niedługo.
Ataata helloł....
Asia 7 lat,wow,ja bede 4 miała we wrzesniu..
Wogóle wszystkim miłego dzioneczka...bo zmykam juz
 
Do góry