reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Cześć dziewczyny ! Dawno mnie tu u Was nie było, musze nadrobic zaległości z czytaniem ...
Miałam ostatnio dużo na głowie. Dopadły mnie dziwne dolegliwości ciążowe :baffled:
Trzymam kciuki za wszystkie " NIE czekajace " na @ i życzę dwóch kreseczek !

Dorotka ! nie przejmuj sie ja też musiałam wziąść antybiotyk ! Brałam Duomox, tak jak twój jest zupełnie bezpieczny dla ciężarówek ;-) Ginek mi powiedział że taki antybiotyk jest dużo bezpieczniejszy dla dzidzi niż infekcja!

Muszę sie pochwalić , że dostałam ostatnio na usg zdjęcie siusiaka mojego syna :-D
 
reklama
Dziękuję Dlaczegotak. Tez tak uważam, że więcej szkód gdy organizm męczy się infekcją niż gdy stosuje się nie za mocny antybiotyk, dopuszczalny w ciąży.
Gratuluję siusiaka synka. Mój to tak się rozkraczał, że nie było mowy o pomyłce hihi
 
to mi chyba umknęła Dorotka Twoja informacja o płci malenstwa ??? to gratuluję i Tobie również gratuluję Dalczegotak, niech Wam zdrowo rosna te malenstwa :tak::-):tak:

Jarzebinko pisałam o rozkraczaniu się Dawidka hihi, a nie tego maleństwa co teraz. Jeszcze za wcześnie na określenie płci hihi
 
Doroka, też mi się tak wydawało, no ale .................................... :-D a do tego jestem na BB i z małym oglądam bajkę więc rozdwojenie i małe skupienie :-D
 
reklama
Ale mnie się śmiałam jak to czytałam hahaha
Jarzębinko jesteś super humorek mi popawiłaś tym tekstem.Duży buziak.
Dorotko no zdecydowanie za wcześnie, chyba,że testy genetyczne.
Zabawne to było.Ja nadal trzymam kciuki za córcię.

1646.gif
 
Do góry