reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard i heparyna

Zaobserwowałyście może u siebie delikatne krwawienia z nosa po Acardzie? Od kiedy biorę (przed snem) co rano mam krwawy katar.
Ja mam, ale ja od samego początku ciąży tak miałam, zanim jeszcze zaczęłam brać acard. A krwawienia takie są jak najbardziej jednym z częstszych skutków ubocznych tego leku (wg ulotki). U mnie największy problem jest ze śluzówką, która się mega wysusza. Staram się inhalować, ale pomaga na krótko. Po prostu się przyzwyczaiłam do chusteczek.
 
reklama
Dziewczyny czy heparyne może wypisać lekarz po badaniach z testydna (kupione online) poprzez wymaz z policzka są tak samo ważne? Czy trzeba powtarzać poprzez pobranie krwi?
 
Do góry