reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard w ciąży

melka1430

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2017
Postów
47
Witam. Jestem w 12 tyg ciąży. Od początku biorę acard 75 mg dziś przez pomyłkę przyjęłam dwie dawki. Czy to może zaszkodzić dziecku? Czuje ogromne wyrzuty sumienia ze mogłam zaszkodzić nieświadomie
 
reklama
Ja też biorę od 16tc ze względu na ryzyko nadciśnienia, stanu przedrzucawkowego i zahamowania wzrastania dziecka. Poprawia przepływy.

Dziewczyny, kiedy odstawiacie? Słyszałam coś o 36 TC, dziś jestem 35+3, jutro mam wizytę, więc pewnie coś się dowiem ile jeszcze
 
reklama
Ja też biorę od 16tc ze względu na ryzyko nadciśnienia, stanu przedrzucawkowego i zahamowania wzrastania dziecka. Poprawia przepływy.

Dziewczyny, kiedy odstawiacie? Słyszałam coś o 36 TC, dziś jestem 35+3, jutro mam wizytę, więc pewnie coś się dowiem ile jeszcze
ja mam brać do 34 tyg ciazy. Ale z tego co widze wszystkie tu macie do 36🤔
 
Do góry