reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

A u nas to powroty zazwyczaj sa pozno w nocy i malego przywozimy juz wykapanego i w pizamce na spiocha.I nic nie jest go w stanie obudzic podczas przekladania itp.A jak jezdze z nim caly dzien gdzies i zalatwiam sprawy to jak kimnie sobie w samochodzie troche dluzej po poludniu to jakos nie wplywa to na wieczorne zasypianie naszczescie.A samchod to rzeczywiscie na dzieci nasennie dziala.Znam nawet takich rodzicow ktorzy co wieczor tak usypiaja swoje pociechy :szok: :szok: :szok: niezle pewnie bula za benzyne bo tak godzinka wkolko codziennie to troche jest...
 
reklama
Ach te moje kochanie! Jakiś diabełek w niego wstąpił, dzisiaj znowu tańcowaliśmy w nocy. zasnął o 20-30 i o 1 w nocy była już pobudka, nie dałam mu cyca i przez to płakał się rozbudził, ja go nosiałam, mąż i bez skutku... Mam nadzieje ze to tylko jakiś chwilowy kryzys bo długo tak nie pociągnę :)

 
Niestety nie na wszystkie dzieci samochod tak rewelacyjnie dziala. Viki sie z reguly drze w nieboglosy, bo jej sie nudzi i chce wyjsc. Zabawki nie pomagaja. Czasem trudno nam przejechac 1,5km do babci aby ja zostawic. I nie ma mowy aby z tylu siedziala sama, a fotelika nie mozemy postawic z przodu bo poduchy nie da sie wylaczyc :-(
 
Antoś przed spaniem zjada kaszke, tak się zastanawiam czy może za mało jemu daje?? na ile mleka rozrabiacie kaszkę? Ja na 180 ml daje 5 łyżek tak, że jest bardzo gęsta.
 
Maarta trzymam kciuki za poprawe!!
Priscilla zgadzam sie z toba ze takie zywe sreberka to sie nudza szybka a jeszcze spetane pasami to juz wogole bunt...:-( a moze niewygodniej malej ,ciasno w tym foteliku??My przesiadamy sie juz na taki 9-18kg
 
Fotelik?? :-D On juz dawno jezdzi obok pusty :tak:
Teraz siedzimy na kolankach u mamy bo wygladamy przez przednia szybe, po minucie stajemy przy bacznej szybie, bo ogladamy widoczki z boku, a po nastepnej musmy skakac i robic inne dziwne rzeczy. Oczywiscie w ten sposob podrozujemy tlyko do babci (bo nigdzie indziej z reguly nie jezdzimy bo z nia sie nie da :-( )
 
Priscilla nie chce cie straszyc kochana ale wiesz ze bez fotelika nawet 100 metrow w duzym miescie to ryzyko przejechac.....tym bardziej ze poruszacie sie po miescie i to duzym...a jak jakis idiota wam wyjedzie??
Niestety do wiekszosci awaryjnych sytuacji dochodz na krotkich odleglosciach bo rodzice wychodza z zalozenia ze to przeciez tylko kilka metrow...a statystyki mowia same za siebie.....
Nie mysl ze naskakuje na ciebie ale bliska mi osoba tez tak robila bo jej dzidzia minuty w foteliku nie mogla usiedziec..... do czasu gdy wyjezdzali z wlasnej bramy....
No i jak mala przyzwyczaisz do takigo systemu podrozowania to ja juz w fotelik potem ciezko bedzie usadowic jak bedziecie chcieli jechac gdzies dalej....
Dobra nie wymadrzam sie ;-)
 
Wiem, wiem, ale na razie nie umiem tego zmienic. Mam juz dosyc sluchania jej wydzierania sie i tego piep.... fotelika.
Czekam az usiadzie i zakupimy jakis fajny.
Btw, jakie macie foteliki od 9kg?? Mi sie podobaja z pochylanym oparciem, ale nie wiem czy sa funkcjonalne...
 
priscilla popieram bube w calej rozciaglosci :)
marta ja tez jeszcze niedawno podawalam malej na 2 h przed spaniem kaszke i mala miala straszne przeboje w nocy - nie chciala spac ... od 2 dni kaszki nie ma tylko moj cyc znowu i mala spi super - jestem ciekawa czy to zbieg okolicznosci ??? za kilka dni znowu powrocimy do kaszki to sie okaze - bo moze to zeby byly???
 
reklama
Do góry