reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
Victorcowi przez zeby wszystko sie poprzestawialo w nocy budzi sie ze 2 razy a w dzien raz spi a raz nie bywaja takie dni ze tylko pol godz przespi a fotelik juz zmienilismy kupilam na wszystkie grupy 1-3 z firmy recaro i jestem zadowolona maly tez :-D a w aucie spi niewazne ile jedziemy
 
No niestety bezpieczenstwo i komfort kosztuje...:-( :-( :-( wszystkie foteliki ktore uzyskaly w testach najwyzsze noty plasuja sie w tym przedziale cenowym...:-( :-( :-( no ale mozna pokombinowac z innymi firmami ktore np dostaly wysoka note za bezpieczenstwo a nizsza za np.tapicerke no i cena wtedy tez nie taka zawrotna...
Tu jest ranking modeli z roznych lat i roznych firm...
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe :: sortowanie wg kryterium ocena
a dla dziewczynki to fajne takie... ale przeciez kolorem sie nie jezdzi
;-)
Vici no czasem nasze maluchy dezorganizuja sobie dzien....
 
z tym spaniem to dzisiaj byl sajgon; 3 drzemki: 30, 30 i 15 minut - to jej rekord :) wiedzialam ze po takim dniu noc bedzie tez kiepska - i sie nie pomylilam - pol godziny po zasnieciu obudzila sie i pokazala co potrafi - na rekach sie uspokajala ale odlozona do lozeczka zaczynala wrzeszczec ... mysle ze to jednak zabek a nie ta nieszczesna kaszka :) tym bardziej ze zabek juz widac tylko skubanoiec nie chce sie przebic i meczy ta moja bidulke ...
teraz ladnie spi ale pytanie jak dlugo ??? chyba zaraz sie poloze zeby byc rano w miare wypoczeta ... dobrze ze moj maz wreszcie wraca jutro ( po 4 dniach ) bo juz zaczynam wariowac ...
 
Idziu cholercia to moze i ten zabek??Bidulka...:-( a moze taka twarda surowa schlodzona marchewke daj jej do pogryzienia jutro to troche porozcina te dziaselka??Ponoc to bardzo dobrze dziala i ulge przynosi,ale ja osobiscie nie probowalam bo nie bylo jak narazie potrzeby a w ostatecznosci mozna panadol w czopku jak by sie bardzo meczyla.
 
Antoni najwidoczniej zmęczył się już nocnym wstawaniem i dzisiaj dał mi pospać, jak za starych dobrych czasów, zasnął jak zwykle o 20 a przebudził się na karmienie dopiero o 5 rano. Oby mu się znowu nie odmieniło.
 
reklama
U nas też przeboje z zębami, na szczęście druga dwójka jest już prawie na wylocie. Ale w kolejce już czekają jedynki. W nocy przez to mamy kilka pobudek i jedna lub dwie muszą się skończyć na cycu:-(, bo inaczej jest straszne ryczenie. Chętnie bym go zostawiła, żeby sobie trochę poryczał, ale czasami potem budzi Karolinkę, a ona powinna się wyspać, bo rano wstaje do przedszkola. Ale zęby kiedyś urosną w końcu urosną, tego się trzymam:tak:.
Schłodzoną marchewkę też dawałam małemu, ale jak polizał to strasznie się krzywił i potem używał jej do tłuczenia w stół:-D. Miłośnikiem marchewek to on nie jest:-D. Zresztą w dzień nie widzę, żeby zębu mu dokuczały i ze spaniem nie ma problemu. Tylko te nocki...:crazy::-p:no:
 
Do góry