reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ackard w ciąży

Wykonywalas takie badania? Dla jakiej wartości lekarz zwiększał dawkę? Ja mam obecnie 0,38 przy dawcę 0,6 lekarz chce zwiększyć do 0,8. Czy przykrej dawcę może się cis stać ciazy?
Nie pamiętam tych norm . Ale ja też zaczęłam od dawki 0,6 przy wadze 67 kg . W 29 tygodniu
przy wadze 75 kg córka zaczęła wolniej rosnąć miałam różne badania ( immunologiczne w trakcie ciąży) jedne z nich wyszły mi źle . Lekarz skierował do szpitala ale tez w tym samym dniu zwiększył heparynę na 0,8 . Dlaczego ja bierzesz? ile ważysz? Który tydzień ciąży? czy na podstawie samego anty xa ? Robisz jakieś badania związane z krzepliwościa w trakcie ciąży. To wszystko o co pytam na znaczenie dla większej dawki
A co brałaś w tych dwóch ciążach zakończonych powodzeniem? Acard ile i heparynę jaka? Steryd też?
Rozumiem pytanie do mnie? Heparyna ,acard ,steryd witaminy metylowane i szczepienia limfocytami . Mam 2 córki żywe. 2 w niebie
 
reklama
Nie pamiętam tych norm . Ale ja też zaczęłam od dawki 0,6 przy wadze 67 kg . W 29 tygodniu
przy wadze 75 kg córka zaczęła wolniej rosnąć miałam różne badania ( immunologiczne w trakcie ciąży) jedne z nich wyszły mi źle . Lekarz skierował do szpitala ale tez w tym samym dniu zwiększył heparynę na 0,8 . Dlaczego ja bierzesz? ile ważysz? Który tydzień ciąży? czy na podstawie samego anty xa ? Robisz jakieś badania związane z krzepliwościa w trakcie ciąży. To wszystko o co pytam na znaczenie dla większej dawki
Rozumiem pytanie do mnie? Heparyna ,acard ,steryd witaminy metylowane i szczepienia limfocytami . Mam 2 córki żywe. 2 w niebie
Mam mutacje mthfr heterozygotyczne w dwóch wariantach i pai homozygota. Zaczęłam już przyjmować ale mamwątpliwości czy to słuszna decyzja.
 
Do góry