reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywność w ciąży i wielki powrót do formy po niej :-)

Kigolinka masz racje, jak ja zalowalam w czasie porodu ze w ciazy nie bylam aktywna, moja kondycja byla na poziomie 0
oczywiscie nie dotyczy kobiet, ktore maja lekarski zakaz
 
reklama
Mnie położna powiedziała, że aktywność aktywnością ale wiele dziewczyn od początku do końca porodu chce leżeć a nie ma co ukrywać, że wystarczy pospacerować albo poskakać na piłce to od razu i szybciej się rozwarcie zrobi i dziecku łatwiej zejść niżej :-)
 
Kigolinka masz racje, jak ja zalowalam w czasie porodu ze w ciazy nie bylam aktywna, moja kondycja byla na poziomie 0
oczywiscie nie dotyczy kobiet, ktore maja lekarski zakaz

a przed ciaza bylas aktywna ? bo dla mnie ma to dosc sporo wspolnego :) ktos kto i przed nie robil nic to i w ciazy pewnie tez nie bedzie wiec kondycja ta sama :) a kondycji nie wycwiczysz w ciazy , bo do tego to juz wieksze cwieczenia potrzebne sa , ktore w ciazy nie za bardzo zebysmy robily ... dla mnie ktos kto nie robil nic wczesniej raczej nawet nie powinien w ciazy zaczynac sie forsowac i cwiczyc kondycje
ale to moje zdanie :))

pilke mam :) kupilam jeszcze przed ciaza ( a moze juz nawet bylam w niej , ale nie wiedzialam ) w Lidlu za niecale 5 euro
fajna sprawa polecam :) no i pozniej podobno pomaga wlasnie na rozwarcie czy obnirzenie sie glowki :)
 
Mnie położna powiedziała, że aktywność aktywnością ale wiele dziewczyn od początku do końca porodu chce leżeć a nie ma co ukrywać, że wystarczy pospacerować albo poskakać na piłce to od razu i szybciej się rozwarcie zrobi i dziecku łatwiej zejść niżej :-)
o jak ja chcialam poruszac sie na porodowce, chociaz postac, byle w pozycji pionowej, niestety kazaly lezec przez co skurcze byly bardziej bolesne
a przed ciaza bylas aktywna ? bo dla mnie ma to dosc sporo wspolnego :) ktos kto i przed nie robil nic to i w ciazy pewnie tez nie bedzie wiec kondycja ta sama :) a kondycji nie wycwiczysz w ciazy , bo do tego to juz wieksze cwieczenia potrzebne sa , ktore w ciazy nie za bardzo zebysmy robily ... dla mnie ktos kto nie robil nic wczesniej raczej nawet nie powinien w ciazy zaczynac sie forsowac i cwiczyc kondycje
ale to moje zdanie :))

pilke mam :) kupilam jeszcze przed ciaza ( a moze juz nawet bylam w niej , ale nie wiedzialam ) w Lidlu za niecale 5 euro
fajna sprawa polecam :) no i pozniej podobno pomaga wlasnie na rozwarcie czy obnirzenie sie glowki :)
zupelnie sie z toba zgadzam
ktos kto nie cwiczyl wczesniej nie powinien zaczynac w ciazy bo moze sie przeforsowac
jedynie spacery dla leniuszkow
 
ja mimo szczerych checi jeszcze nic nie zaczelam robic.... bo na wszystkie ciezarne zajecia przyjmuja dopiero od ktoregos tam tygodnia. W weekend ma do mnie baka od yogi dzwonic, zeby ustalic termin w ktorym moge dolaczyc do grupy :-)
 
ja wczesniej to tylko plywanie i Tamilee robilam :)
a teraz troche jogi zeby sie nie zastac calkiem , a pozniej plywanie , ale juz w morzu nie chce isc na basen skoro mam morze pod nosem
pozniej chce z dzidzia chodzic jakos po 4 miesiacu :)
 
reklama
Do góry