reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album ze zdjęciami maluszków

reklama
Pati sliczna masz coreczke, bardzo do Ciebie podobna, przynajmniej tak mi sie wydaje.
 
cudna Michalinka:-):-):-) wielgachna dziewczynka z niej:tak: i chyba do Ciebie podobna;-)
pati a mam prośbę jeszcze do Ciebie, czy umiałabyś usunąć z tamtego wątku posty?? te cudne zdjęcia nam tutaj pokażesz:-D
trzeba wejść na edycję posta i kliknąć usuń, będziemy bardzo wdzięczne, admin dość długo kombinował jak nam tego skróta zrobić, a jak już będziesz miała dostęp to też będzie Ci wygodniej do tego działu wejść:-):-):-) dzięki bardzo;-)
 
huraa a mnie udało się usunąć już mojego posta z tamtego przyklejonego wątku, pati gdybyś potrzebowała pomocy to wal do mnie jak w dym, ale ze zdjęciami sobie szybko poradziłaś więc widać, że ty zdolna bestia jesteś:-):-):-)
 
Pati Michalinka jest przeurocza :-) i te włosiska :tak:

bardzo fajny kolorek - pomarańcz - macie w pokoju :tak:
 
Usunelam pewnie ze zdlna heeee a Leyna my mamy zielony a pomarancz u przyjaciolki:-) na zdj jest kawalek sciany :tak:
 
pati jesteś boska!! dzięki Ci bardzo:-):-):-)
a Michalinka jest bombowa, a powiedz jak zdrabniacie jej imię, bo mam za ścianą Michaśkę od szwagierki i najczęściej mówimy do niej Misia;-)
 
reklama
Do góry