reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie

reklama
Maxin, ja bym spróbowała. Piotrkowi smarowałam, Jakubowi też muszę czasami. Myślę, że z umiarem nie zaszkodzi. U nas jest na receptę. Zagadaj Kate - ona specjalistka, może jeszcze jakąś inną maść na te policzki wymyśli. Nie martw się :-):-):-)
 
Hej Ja Tu Nowa, Ale Mi Alergia U Mojego Wiktorka Tez Spac Nie Daje, Ma Dopiero 5,5 Miesiaca I Leci Na Nutramigenie Zageszczonym Kaszkami (bo Procz Alergii Ma Jeszcze Refluks) Ale Powoli Wprowadzam Mu Nowe Dania, Jesli Kroras Z Was Wie W Jakim Wieku Robi Sie Testy To Prosze O Informacje Bo Moze On Jest Jeszcze Na Cos Uczulony Procz Mleka:)
 
Maxin jak chcesz to mogę przesłać ci tego kremu na sterydach, bo mam receptę ale jeszcze nie wykupiłam. Maść jest jeszcze niewykupiona bo mam podać Amelce jak jej nie zejdzie to uczulenie od metalu. Niestety nie zeszła także jutro będę ją zamawiać. Ale czy jesteś pewna że chcesz bez konsultacji u lekarza posmarować małą ??? aaaaaaa i jeszcze mam od dermatologa taką maść niesterydową na uczulenia (też robiona w aptece) na zaczerwinienia i jednen słoiczek jeszcze nie był otwierany także ewentualnie mogę Ci przesłać, ale proszę zastanów się czy napewno podawać jej bez pozwolenia lekarza. Jakby co to pisz na priwa
 
AlutkaZ witaj !!! O ile mi wiadomo to testy alergiczne do 3-ciego roku życia nie mają żadnego sensu. Tylko dieta eliminacyjna Ci pomoże. To znaczy wprowadzaj po jednym produkcie na kilka dni i obserwuj. Życzę powodzenia !!!
P.S. Moja Ania też na Nutramigenie prawie od samego początku i jak narazie na nic nie jest uczulona, a jadła już kiwi, sok z pomarańczy i inne rzeczy. Także nie nakręcaj się, że może być na coś jeszcze uczulona bo to wcale nie jest powiedziane, ale wiadomo, że ryzyko jest.
 
Dzieki Ewcia,:-) ;-) :-) slotka jestes;-)
bylam u lekarza i przepisalm mi masc na sterydach wec bede smarowac i zobaczymy co bedzie.Oczywiscie jak to na zlosc malej twarz dzis lepiej wygladala,a masc nazywa sie Canesten HC Rownizez zmeinilam jej melko,tylko problem teraz w tym ze ona juz od 4 dni pic wogole mleka niechce.dzis podam jej nowe i zobaczy czy wezmie:baffled:
 
reklama
Trini skoro Ani nic nie jest to po co dajesz jej Nutramigen??
Co do pomarańczy to można ją podawać dopiero po 9 miesiącu tak samo jak kiwi (nie jestem pewna czy nie widziałam gdzieś, że kiwi nawet po 10 miesiącu).
Moją Anię też nic nie uczula, ale nie odważyłam się jeszcze eksperymentować z cytrusami.
 
Do góry