reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie

Oj tak. Rozbroił mnie jak stwiedził ze małej wszysko co dawał bardzo smakowało więc to na pewno nie po tym co jej serwował ja wysypało. :szok::szok::szok:
 
reklama
Agacz, no to Ci chlop poszalal! ;-)
Oby malej szybko zeszla wysypka!

Ja Sarze banany daje juz od jakiegos czasu i nic jej nie jest, a bardzo jej lubi. Dlaczego wszystkie dzieci nie moga miec uczulen (jak juz je maja) na to samo :confused::laugh2:;-) Byloby latwiej :-D
 
laseczki mam pytanko, czy alergiczne kupki muszą być jakiegoś specjalnego koloru? od kilku dni Alka robi rzadkie kupki, ale kolor normalny (sraczkowaty;-)) tylko nie wiem czy to reakcja na bactrim czy na truskawki, help!!
 
Bedyta z tego co wiem to kupki przy alergii sa zielone. Ale jak sa normalne to nie powinnas chyba sie martwic. Moja mala ostatnio tez robiła rzadkie, wrecz wodniste kupki przy lekach a teraz normalne i tak w ogóle to znów ma zatwardzenie. Bojku co ja mam robic?
 
Bedyta z tego co wiem to kupki przy alergii sa zielone. Ale jak sa normalne to nie powinnas chyba sie martwic. Moja mala ostatnio tez robiła rzadkie, wrecz wodniste kupki przy lekach a teraz normalne i tak w ogóle to znów ma zatwardzenie. Bojku co ja mam robic?
dzustta dzięki, też stawiam na leki, bo z nowości to tylko truskawki były, ale po nich to raczej wysypka by była:tak:
spróbuj Matylci dać śliweczki, albo jabłko chociażby w herbatce, bidulka rozregulowana teraz po leczeniu:sick:
 
Bedyta z tego co wiem to kupki przy alergii sa zielone. Ale jak sa normalne to nie powinnas chyba sie martwic. Moja mala ostatnio tez robiła rzadkie, wrecz wodniste kupki przy lekach a teraz normalne i tak w ogóle to znów ma zatwardzenie. Bojku co ja mam robic?
suszone śliwki z gerbera polecam, u nas zawsze działaja:tak:
bedyta stawialabym na bactrim, co do koloru to jak dziecko je wszustko to trudno stwierdic,
 
dzustta ja też niedawno przerabiałam temat "zatwardzenie" z Alcią :-( Ja dawałam jej śliwki, gruszki (desery i soczki) jabłka tylko surowe (gotowane podobno działa na odwrót) dynię. No i wmuszałam w nią picie. Zadziałało w 100% :tak: Unikaj w diecie marchwi (marchwianka na biegunkę) :no:, bananów-podobno też powodują zaparcia.
 
Dzięki dziewczyny za rady bo ostatnio jak pisałam dałam małej kilka kawałeczków suszonych śliwek (takich normalnych) i pół nocy nimi chawtowała. No, ale chciałm dobrze. Spróbuje te w słoiczku kupic. Mam nadzieje ze podzialaja bo bidulka 4dzien sie meczy i my razem z nia szczególnie w nocy
 
reklama
dzustta teraz zajarzyłam jeszcze, przed snem kilka kropelek espumisanu daj Matylci może nie będzie się tak męczyć:tak:
 
Do góry