reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alimenty na dziecko

reklama
ukonczyłam szkołe teraz chce miec wyzsza i studia:)to ze ty masz jakies wykształcenie lipne i niechcesz sie dalej uczyc niemoja wina;p
magister na UJ to chyba nie jest lipne?? a ty o jakich studiach mówisz bez matury??
jak zdam mature...

a laska piszacva nizej widac jakas malolata moze 20masz wiec nie pyskuj gówniaro..
niżej to ty piszesz,małolata to chyba ty jesteś?

gdybym napisała ze jestem sama z dzieckiem odrazy by pisali ojezu jaka biedna itp wiec pomyslcie nad tym i traktujcie równo wszystkich a nie ona jakas lepsza ma byc ma faceta sama ma kase i jeszcze zada 8stów bez przesady..
ja równo traktuje same z dzieckiem czy z facetem, mnie razi jakie głupoty wypisujesz, więcej wchodzić na ten watek nie bedę
wiesz co sama się rozwiedź z mężem i poszukaj sobie faceta z kasa,najlepiej jakiegoś milionera,jak tak cie tak kuje w oczy,że ex męża może mieć lepiej od ciebie,aha nie zapomnij na swoje dziecko 200 zł alimentów
 
nawet jak ona pojdzie do pracy to nie zwalnia twojego meza z lozenia na dziecko takiej kwoty jaka sie dziecku nalezy.
i nie martw sie jak dziewczynie cos obniza.... w co watpie na sedziego mozna zlozyc skarge i mozna sie odwolac do saduokregowego a tam juz znajomosci ci nic nie dadza....

wiesz dziecko 2letnie napewno kosztuje wiecej niz 400 zl....
wyobraz sobie ze ubrania sa duzo drozdze niz do niemowlakow, a jak twoj maz nie wie corobi,i nie stac go bylo na kolejne dziecko to mogl go nie robic tylko sie zastanowic czy utrzyma rodzine....
polecilabym mu drugi etat badz cos dorywczego jak sobie w zyciu nie radzi!


zal mi ciebie... bo twoj poziom jest naprawde niski.... do tego zazdrosc cie zrzera ze ktos ma lepiej... przykre.... ale wiesz widzialas co bralas sobie....
 
ale podobno jestescie na swoim?? wiec w czym rzecz?

sprostowanie... chcesz ukonczyc wyzsza szkole... studia kolezanko to jest wyzsza szkola, a robiac srednia w wieku 28 lat... hm... troche pozno.

wiesz ty chcesz tego co najlpesze dla dziecka, ale tamto dziecko z powietrza sie nie wzielo, i tez chce zyc na odpowiednim poziomie, i łożyć musi na nie jak i matka tak i ojciec.

zastanwo sie co robisz bo rewelacyjnie pokazujes ztutaj poziom swojego wykształcenia. trzeba bylo skzoly konczyc a nie pakowac sie w pieluchy zeby pozniej zatruwac zycie dziecku twojego meza.
 
zreszta i tak pewnie scieme usłysze wszyscy chca byc jacys uh oh niewiadomo co a załoze sie ze polowa na tym forum niema wyzszego wykształcenia ani sredniego
 
sama sie gubisz w tym co piszesz. Raz piszesz, że tamta mieszka sama i nie chce podać adresu, później piszesz, że mieszka z rodzicami i dokładać się nie musi :-D to, że mieszka z rodzicami nie oznacza, że nie dokłada się do opłat. Alimenty na dziecko to nie tylko ubrania, jedzenie i zabawki. Skoro tacy biedni jesteście to po co majstrowaliście sobie dzieciaka? Trzeba było się dorobić najpierw albo przestać narzekać.
Ach i jeszcze jedno... czemu nie próbujecie się dogadać z matka dziecka o to aby zrezygnowała z komornika, ze sam mąż płacić będzie, dobrowolnie? 60zł zostałoby w kieszeni.


w Katowicach jest dobrze rozwinięta komunikacja nocna więc nie czaruj, ze o 1 w nocy nie ma autobusów ;-)
 
reklama
cosmoledy dziewczyna niedawno jako miejsce zamieszkania miala wodzisław...

komornika nie ma sie od tak.... ogolnie ja tam uwazam ze sporo niescislosci mamy w wypowiedziach pauliny...
 
Do góry