reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

    Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

    A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

alimenty na dziecko

reklama

paulina12331

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2013
Postów
19
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
aż oczy bolą. dziewczyno czego Cię w szkole uczą bo napewno nie ortografii i poprawnej polszczyzny. Jak wy z takimi błędami napisaliście wniosek do sądu to brak mi słów. dobre wykształcenie to Ci dobre. Jak ty poprawnie co drugie słowo nie umiesz napisać.

i kto to pisze osoba, ktora po kropce z małej litery pisze hahahaa
 

jaimis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2011
Postów
1 498
Miasto
Włocławek
Rozwiązania
0
oj te jadem ziejące na poprzednie baby swoich mężów i ich dzieci życzę wam żebyście to wy kiedyś nie zostały tymi byłymi a ojcowie mieli jeszcze nowsze dzieci ;-) A tak po za tym widziały baby co brały :-D
 

kasia-matiy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 490
Miasto
Trzebnica, Poland
Rozwiązania
0
tak, każdy ma zawsze coś mądrego do powiedzenia nie koniecznie na temat .... ludzie, naprawdę przestańcie wszystko uogólniać przez pryzmat waszych własnych przeżyć!!! nie każdy ojciec to szumowina, nie każda matka to ofiara, zacznijcie myśleć o dzieciach a dopiero potem wylewajcie na siebie żółć
 
reklama

karolinne

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2016
Postów
169
Rozwiązania
0
Jest to ściśle określone przepisami. Naturalnie, o alimenty adwokat przed sądem zawsze wystąpi najpierw od bliższych krewnych, a dopiero później od dalszych. Oznacza to, że nie ma możliwości prawnej, aby najpierw domagać się alimentów od dziadków, a dopiero później od rodziców. W pierwszej kolejności alimenty obciążają zstępnych przed wstępnymi, tzw. dzieci i wnuki względem rodziców i dziadków, a w drugiej kolejności rodzice i dziadkowie względem ich dzieci lub wnuków.

Sa przypadki, w których obciąża sie alimentami osoby z linii bocznej ( jeśli nie ma tutaj wstępnych oraz zstępnych).
Link do: Kolejność obowiązku alimentacyjnego | MiastoBialystok.pl
 
Ostatnia edycja:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry