reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Może jeszcze się odwróci ;) Który tydzień? A co do usg to najlepsze pomiary i na szybko i najbliżej prawdy wyszły lekarzowi tuż przed porodem w szpitalu. Nie wiem gdzie mój prywatny lekarz zgubił 8 mm kości udowej, ale spoko w końcu za każdą wizytę 250 zeta 🙈😔 ale co do rączek wydaje mi się, że faktycznie ma przy krótkie, ale pediatrzy i neonatolog mówili, że taka jej uroda to nie będę na siłę problemów szukać ;)
Skończony 29. Dzidzia ma ponad 1,4kg wiec odzyskalam troche spokój.
Mnie w pierwszej ciazy lekarz prawie o zawal przyprawil jak miesiąc przed terminem powiedział, ze dziecko ma dobrze ponad 3 kg, chyba 3.5kg, juz dokładnie nie pamiętam. Balam sie, ze bede miala kolosa. Corka urodzila sie dokładnie w terenie 3300
 
reklama
Skończony 29. Dzidzia ma ponad 1,4kg wiec odzyskalam troche spokój.
Mnie w pierwszej ciazy lekarz prawie o zawal przyprawil jak miesiąc przed terminem powiedział, ze dziecko ma dobrze ponad 3 kg, chyba 3.5kg, juz dokładnie nie pamiętam. Balam sie, ze bede miala kolosa. Corka urodzila sie dokładnie w terenie 3300
Moja 3160g i 51 dluga w 39 tc. A od 18 tc hipotrofie diagnozowali i nawet z powodu tych kości i serduszka do genetyka poslali ;) Dobrze, ze u mnie wszystko się dobrze skonczylo, ale teraz z perspektywy czasu napisze raz jeszcze, gdybym zrobiła amniopunkcje miałabym połowę spokojnej ciąży ;)
 
Witam was kochane...
Jestem w 13tc, wczoraj miałam robione USG prenatalne wyszła u dziecka niedomykalność zastawki trójdzielnej....czekam na wynik Pappy...
jestem bardzo zestresowana ...umówiłam się również na wtorek na USG prenatalne u kardiologa prenatalnego.... czy jest tu ktoś z was z takim przypadkiem jak mój??
 
Witam was kochane...
Jestem w 13tc, wczoraj miałam robione USG prenatalne wyszła u dziecka niedomykalność zastawki trójdzielnej....czekam na wynik Pappy...
jestem bardzo zestresowana ...umówiłam się również na wtorek na USG prenatalne u kardiologa prenatalnego.... czy jest tu ktoś z was z takim przypadkiem jak mój??
Tak, ja miałam taką sytuację. Nie robiłam amnio ani testu. Jednak wszystko się dobrze skończyło.
 
reklama
Witam Was dziewczyny.
Ja jestem w ciąży bliźniaczej, teraz 13+5. Mam zleconą amniopunkcję na 6.4- u jednego z bliźniąt ryzyko wad genetycznych na badaniach prenatalnych wyszło 1:95. Mam problem teraz bo na Polnej w Poznaniu podobno wstrzymali wykonywanie tych zabiegów na dwa tygodnie. Gdzie w obecnej sytuacji można wykonać to badanie na fundusz bądź prywatnie?
 
Do góry