reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
dalej trzymam za Ciebie i Malutka kciuki ❤to jest dalej statystyka, tylko amnio da Ci pewność, jeszcze masz nadzieję i jej nie trać ❤ do 5 stycznia już blisko, ale wierzę jak Ci się dłuży czas... Sama czekam od sierpnia na wyniki genetyczne synka :*
Dziękuję ❤️🤞 w takim razie trzymam mocno kciuki i za Ciebie 🤞

Miałam nadzieję na spokojnie Święta ,ale dziś ja straciłam - znowu stres ,przerażenie i tysiące myśli i pytań 🥺
 
Dzisiejszy dzień mnie złamał 😥🥺
jeżeli patrzy się na to ryzyko tak jak z prenatalnych to 1:20 masz spore szanse na zdrowe dziecko. Skoro ja miałam ryzyko 1:9 i lekarz wyliczył to jakoś procentowo że mam 89% szans na zdrowe dziecko, to ty masz spoooro więcej. Polecam zrobić amniounkcje z mikromacierzami, do tygodnia czekania
 
jeżeli patrzy się na to ryzyko tak jak z prenatalnych to 1:20 masz spore szanse na zdrowe dziecko. Skoro ja miałam ryzyko 1:9 i lekarz wyliczył to jakoś procentowo że mam 89% szans na zdrowe dziecko, to ty masz spoooro więcej. Polecam zrobić amniounkcje z mikromacierzami, do tygodnia czekania
Z prenatalnych wyszło 1:9 a z Nift pro 1:20 🙄 jutro idę do lekarza ,na styczeń mam amino i proponowali mi dodatko fish żeby przyspieszyć wyniki
 
Z prenatalnych wyszło 1:9 a z Nift pro 1:20 🙄 jutro idę do lekarza ,na styczeń mam amino i proponowali mi dodatko fish żeby przyspieszyć wyniki
fish kosztuje ok 1000zl wynik wstępny po tygodniu, a mikromacierze są dokladniejsze jak zwykła z fishem i też jest wynik po tygodniu i to pełny wynik
 
Z prenatalnych wyszło 1:9 a z Nift pro 1:20 🙄 jutro idę do lekarza ,na styczeń mam amino i proponowali mi dodatko fish żeby przyspieszyć wyniki
koszt to ok 2000, ale myślę że warto. Niepotrzebnie wogóle wydałaś kase na nifty.. przy takim ryzyku robi się amniopunkcjie.. no ale trudno, amnio da ci ostateczny wynik
 
reklama
Do góry