reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Anemia w ciąży

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Jestem w 35 tyg ciąży, właśnie odebrałam wyniki. Wyszło, że mam anemie, może nie wielką ale w porównaniu z ostatnimi wynikami trochę się pogorszyło.
Brałam vitaminer prenatal. Ale przed robieniem wyników skończyły mi się i nie brałam około tygodnia.
Dzisiaj kupiłam falvit mama, ale nie wiem czy to coś pomoże skoro brałam witaminy a wyniki i tak wyszły złe.
Jak Wy sobie radzicie z anemią?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Jestem w 35 tyg ciąży, właśnie odebrałam wyniki. Wyszło, że mam anemie, może nie wielką ale w porównaniu z ostatnimi wynikami trochę się pogorszyło.
Brałam vitaminer prenatal. Ale przed robieniem wyników skończyły mi się i nie brałam około tygodnia.
Dzisiaj kupiłam falvit mama, ale nie wiem czy to coś pomoże skoro brałam witaminy a wyniki i tak wyszły złe.
Jak Wy sobie radzicie z anemią?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Polecę ci coś naturalnego bardzo pomaga wez kawałek białego twarogu i pokrop go dość obficie sokiem z cytryny. Naprawdę rewelacja.
 
W ciąży miałam również anemię. Miałam przepisany terdyferon, a później sorbifer - jest lepszy. Niedługo rodzisz, więc prawdopodobnie po porodzie dostaniesz także żelazo.

Czy będziesz mamą dziewczynki? :)

Ale nie zaszkodzi również naturalnie się wspomóc - zobacz jakie produkty mają żelazo, mnie lekarz polecał buraki, marchew, natkę pietruszki. Zawsze to coś dodatkowego, a suplementy, tak jak wyżej dziewczyny piszą, nie pomagają, zwłaszcza w ciąży, gdy organizm bardzo szybko wszystko wydala :)
 
reklama
Do góry