reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aniołkowe Mamusie szaleją w kuchni

@Porzeczka1234 nie wiem czy to taki sam przepis ale uwielbiam te buraczki.

Salatka z burakow i papryki

6 kg burakow
11szt papryki czerw.w tym 3 ostre
7 duzych cebul
1/2 l octu
1/2 l wody
2 szkl.cukru
2 lyzki soli

Buraki ugotowac i zetrzec na tarce. Wode,ocet,cukier i sol gotowac 1 min.dodac papryke i cebule pokrojona w kostke. Gotowac 5minut. Dodac buraki,gotowac przez 30minut. Gorace wkladac do sloikow,obrocic do gory dnem.
 
reklama
Burgery z wolowina[emoji4]

Mieso mielone wolowe(kupuje w miesnym swiezo zmielone ,100% wolowiny)
Doprawiam sola,pieprzem,papryka ostra i slodka,kmin rzymski szczypta.
Wczesniej podsmazam cebulke drobna posiekana z czosnkiem,jak sie ostudzi wymieszac i uformowac burgery.
Ja smaze w grillu elektrycznym dwustronnym,ale mozna na patrlni grillowej[emoji4]
Moj dzis wysamazony na suchara bo boje sie toxo.

Bulki nadaja sie tylko z piekarni burgerowe[emoji4]

Do srodka :smarujemy gore i dol majonezem i ketchupem,salata,pomidor,ogorek,ogorek konserwowy,cebula(u mnie czerwona jak ktos lubi biala to moze byc) drobno pokrojona,zeby nie bylo za ostre.

Sa szybkie ,przepyszne i duzo tansze i lepsze jakosciowo niz w knajpie[emoji4]

Smacznego[emoji5]
1504201148-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myśmy wczoraj mieli burgery :D
Bułeczki hamburgerowe robię z przepisu kotlettv (robię więcej i sobie zamrażam) Polecam je, są pyszne.
@Porzeczka1234, mój pomysł na dzisiejsze białkowe śniadanie :D może ci się przyda. Chleb ziarnisty maczany obficie w jajkach i smażony na masle klarowanym (dwa roztrzepane jajka+troszkę mleka+cynamon).Do tego trochę dzemu, owoce i kawa zbożowa na mleku. Dojadłyśmy!
 
@kas90 tez kiedys chcialam upiec ale tu mam tak pyszne w piekarni ,ze szkoda mi roboty[emoji4]
A chleb w jajku uwielbiam ale ja na wytrawnie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie tu zajrzałam i co chce mi się burgera składników nie mam samochodu też nie bo mąż na trening zabrał uuuu co zrobić haha

@kas90 ja robię taki chleb smażony lubię go z pasztetem od niedawna wiem że nie wolno ale ja tylko naparstek z kurczaka :)
 
To ja tylko dorzucę ze pierwszy raz zrobiłam sałatkę z buraczków z cukinia (wspominałam kiedys) i mi się zepsuła w sloikach wiec nie polecam. Albo te z papryka albo solo
 
reklama
Do góry