reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
Zgadzam sie z Moderatorka jesli mamy ochote sobie poprawic troche zlosliwosci najlepiej sie umowic na innym mniej osobistym forum ....a tu powinnismy przestrzegac nazuconych nam zasad Marul tobie to pewnie sie spodoba forum na gazecie.pl ..... ;D
 
reklama
Lilka nie mam zamiaru wchodzic z wami w dyskusje.
Przedstawiłam Wam tylko zasady jakie obowiazuja na forum Baby Boom.
Skoro jesteście jego uztkownikami wypadałoby sie do nich stosowac.
Życze owocnej acz kulturalnej wymiany zdań.

Pozdrawiam

 
Ja tam nic nie mam do Cytrynki mówi co myśli i tak jest dobrze a niektóre osoby w tym gronie chyba troszkę ze słowami przesadzają i jeszcze jedno chciałam dodać to nie CYTRYNKA prowokuje te zgrzyty tylko Lucyann zauważyłam już to na paru wątkach
 
Dwóch... mojego pierwszego chłopaka (dawno i nieprawda ;D) i drugiego (z tym, że drugi to już mąż 8))
 
tylko i wyłacznie Czarek czyli ojciec mojego dziecka :laugh: wczoraj mineło 4 lata od naszego ( mojego ) pierwszego razu ;D
 
reklama
Do góry