reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
Obecny partner jest 3 i mam nadzieje ze ostatni.Mamy dziecko i musze powiedziec ze jesli chodzi o lozko to z nim jest naj naj naj w porownaniu z reszta ::) .Mezczyzna mezczyznie nie rowny! ;D
 
reklama
ja miałam 3 :-[ z jednej strony czuję się tym zawstydzona, ale z drugiej to wcale nie żałuję bo bynajmniej wiem iż mój obecny jest doskonały w tej dziedzinie 8)
 
beata8422 pisze:
a spójżcie na ankiete wiele miało 10 niezłe kobitki
avocado a czemu Ty nie odpowiedziałaś na zadane przez siebie pytanie
czemu niezłe ???????????????
to wcale o niczym nie swiadczy

ja mialam szesciu partnerow i nie robie z tego tajemnicy
nie bylam tez zadną tzw. łatwa panienka :p
 
no jasen ja sie zgadzam z pati zalezy jak sie w zyciu potoczylo
ja co prawda mialam tylko meza ale moja kuzynka miala wielu partnerow zanim natrafila na obecnego meza co wcale zle o niej nie swiadczy moim zdaniem bo to naprawde porzadna babka
 
Ja jednego, który teraz jest moim mężem, zresztą ja też była dla niego pierwszą. Tak wiec obydwoje swoje pierwsze razy mieliśmy ze sobą.
 
reklama
hyh w moim przypadku mezus to magiczna siodemka :D i wie o wszystkich poprzednich szesciu, nie wiem czego sie tu wstydzic, w koncu wiele rzeczy opiera sie na metodzie prob i bledow...
 
Do góry