reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
To ja, cholipcia, zaniżam średnią, bo u mnie jeden partner ( w dodatku życiowy) ale za to jaki , hmmmm.. ;D

pozdrówka
nikita
 
reklama
oj tak zdarzaly sie totalne niewypaly niestety ;D bylam tak zaskoczona z zaskoczenia ze zamurowalo mnie ;D i oczywiscie tez sie pozniej z tego smialam , szkoda a facet byl naprawde swietny i do tanca i do rozanca tylko to jedno ....klapa ;D
 
czy niewysokich lotow sex u was przekresla faceta? bo u mnie zdecydowanie tak... nie moglabym byc z kims, kto nie daje mi wszystkiego.
 
moze nie odrazu przekresla , kiedys bylam w takim zwiazku przez krotki okres czasu , rozumielismy sie doskonale i swietnie razem bawilismy , tylko to jedno totalnie szwankowalo , mimo moich usilnych prob poprawy sytuacji , wkoncu nadeszla flustracja i unikanie wspolnych nocy ....w koncu zdecydowalam sie na rozstanie , byc z kims i miec kochanka , tylko do zaspokojenia potrzeb lozkowych to nie dla mnie , ja potrzebuje full pakiet ;D
 
Duże rozbieżności w wynikach ankiety
Ja też miałam kilku partnerów, ale nie żałuję absolutnie, bo wiem, że mężuś jest najlepszy. Już chyba więcej średniej nie zawyżę, bo już mi wystarczy.
 
to ja chyba kilka stosików sobie ułożę ::) ;D ;D ;D
przez pewien czas myślałam, że można być z fajnym facetem, który niezupełnie spełnia moje wymagania, ale jak poznałam mojego męża to już wiedziałam, że to nieprawda! ;) dla mnie on jest i tak tym jedynym :) może nie pierwszy, ale ostatni :p :laugh:
 
reklama
Do góry