reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
reklama
Tylko jednego , tatus naszej córci ?? co jest jeszcze w brzuszku, znamy sie ponad  7 lat a małżenstwem jesteśmy 3 lata i 5 mies.  :D   , uwazam ze zaliczam sie do grona szczęśliwych kobiet.... i jest świetnie pzdr
 
Tez tylko jeden-tata Kingusi!!!

kingaimichal15xj.jpg
 
Ojej...az mnie ten wątek przestraszyl..jak sobie uswiadomilam brakuje mi ankiety...znaczy sie troche w zupelnie innych liczbach sie zamknela ::) .To fakt ze zanim zwiazalam sie z moim kochanym poszalalam sobie dosc konkretnie,w sumie to niczego nie zaluje..tylko liczba moich kochankow jakos tak sama z siebie mnie zgniata:).Mój narzeczony mial jeszcze burzliwszą przeszlosc od mojej...No coz..czlowiek uczy sie na bledach..teraz przynajmniej wiemy jak dac sobie to co najlepsze:) >:D
 
reklama
Do góry