reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po...

cristal- takie mi przepisał- bardzo dobrze się po nich czuję,

kiedyś brałam cilest ale po nim dopiero przytyłam z 8 kg w pół roku ( choć przyznam sie że sporo piwa wtedy piłam :) ), a okres regulował mi się z rok ;/

tak szczerze to w ogóle jakbym mogła to bym sobie płodność wyłączyła :-D przerywany odpada ( choć dobrze się spisywał) , o gumkach zapominamy w trakcie, spiralka odpada bo mam nawracające stany zapalne, zostały tabsy i metody naturalne, którym nie ufam- a może bardziej - sama sobie nie ufam ;/
 
reklama
Mamolka Cilest to też starej generacji. Brałam je w 2003 roku i kiepsko się czułam. Chyba ponad jedno opakowanie wyzarłam. :cool:
Renczysia, czy Ty juz nie karmisz skoro będziesz brać inne tabletki???
 
Mamolka Cilest to też starej generacji. Brałam je w 2003 roku i kiepsko się czułam. Chyba ponad jedno opakowanie wyzarłam. :cool:
Renczysia, czy Ty juz nie karmisz skoro będziesz brać inne tabletki???

no ja w 2005 to mi się wtedy nowością wydawały- i żyłam w takim przekonaniu do dziś, a lata lecą :)
 
Mamolka Cilest to też starej generacji. Brałam je w 2003 roku i kiepsko się czułam. Chyba ponad jedno opakowanie wyzarłam. :cool:
Renczysia, czy Ty juz nie karmisz skoro będziesz brać inne tabletki???

Tak 2 tygodnie zaprzestałam :-((( ciężko mi było z tym,ma ły luzzz ale niestety albo łysa albo karmienie.Muszę sobie wcierać we włosy taki płyn przeciw łysieniu.Przed ciążą pomagał ale nie można go stosować przy cycusiowaniu :-(((
 
Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy xD
Jestem pół roku po porodzie, wcześniej przed ciążą nie zabezpieczaliśmy się wcale ;D
Niedawno, konkretnie 13 maja współżyliśmy też bez zabezpieczenia :/
A ponieważ nie możemy sobie na razie pozwolić na drugie dziecko postanowiłam po 21 godzinach od stosunku wziąć tabletkę 'PO' (Escapelle), nie wystąpiło żadne krwawienie, złe samopoczucie NIC !
Żeby sytuacja taka się więcej nie powtórzyła postanowiłam zacząć brać tabletki hormonalne Cilest;
zaczęłam brać 23maja, tak jak to ma być w pierwszy dzień miesiączki i właśnie tutaj się zaczyna mój problem bo od tamtego czasu cały czas mam okres (dodam jeszcze że zawsze trwał MAX 4dni) nie mocny ale jest...To już 15 dni :/ Martwię się, oprócz tego żadnych innych dolegliwości nie mam.
Jak myślicie czy to się wyreguluję przy drugim opakowaniu Cilestu ?
Czy to może związane z wzięciem tamtej tabletki Escapelle ?
A może powinnam skonsultować się z lekarzem bo to coś groźnego ?
Sto myśli na minutę mam :/ :( Może któraś z was miała podobne problemy z tabsami...

No i czy pomimo tego plamienia tabletki działają ? Jak sądzicie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, które miałyście nieregularne cykle poporodowe: ile trwał u Was najdłuższy?
Tunia nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale coś chyba pisałaś, że jak miałaś taki długi (nie pamiętam jak długi) cykl, to lekarz przepisał Ci jakieś tabletki, czy one miały za zadanie wywołać @ ?
 
Do góry