reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA

no faktycznie to mi powiedziały... właśnie widzę, zę mirena to 700 złotych :o :o nieźle... ale mnie gin polecił nova t bo jest mała...
 
reklama
Ja też po cichu myślę o mirenie. Ale to jeszcze nie teraz. Na razie działa depo provera, potem 2-3 msc przerwy, a potem myślę o 2 dziecku. Ale po 2 ciąży raczej nie będę chciała wracać do tabletek.
 
Vertigo pisze:
marzy mi sie mirena, ale jej koszt jest powalajacy  ::)

aaaale masz cukiereczku marzenia... ja tam bym wolala domek z ogrodkiem....

....a co, jak marzyc, to juz konkretnie... ;)
 
a widzisz Misiu, bo cukiereczek wygode lubi. i komfort uzytkowania :p dom tez moze byc ;) chociaz nie - kawalerka obok i wywalamy sciany...

jarrela o depo tez myslalam, ale jednak strach dziecku cycem hormonow dokladac
 
Vertigo przecież Kama też jadła mój pokarm przez 3 msc. Dlatego było depo a nie zwykłe tabletki. Ja chciałam cerazette ale lekarz mnie namówił na depo. Jego argumenty do mnie trafiły a że ufam mu jako lekarzowi to dałam się namówić.
 
jarrela pisze:
Vertigo przecież Kama też jadła mój pokarm przez 3 msc. Dlatego było depo a nie zwykłe tabletki. Ja chciałam cerazette ale lekarz mnie namówił na depo. Jego argumenty do mnie trafiły a że ufam mu jako lekarzowi to dałam się namówić.

a co to za roznica ??? tak czy siak zwiekszona ilosc hormonow przenika do mleka...
 
reklama
hi hi... cukiereczku... Tobie to by sie drugie dziecie przydalo, bo biedna Tosienke zachuchasz...

....a scianke wywalimy, nie martw sie.... nawet przy sprzeciwie sasiadow :)
 
Do góry