reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

APA 1:10(+)

Dołączył(a)
3 Styczeń 2019
Postów
2
Jestem tu nowa po dwóch poronieniach masa badan wszystkie ok tylko APA 1:10 dodatni czy w tym przypadku ciąża jest możliwa?czy tylko z encortonem,fraxiparine,acard,luteina.Obawiam sie encortonu czy ktos zauwazyl skutki uboczne jego brania na poczatku ciazy ?
 
reklama
Jestem po 2 stratach . 3 ciąża na encortonie, fraxiparyna, luteina witaminy przed ciąża szczepienia. Brałam dawkę 15 mg do 14 tygodnia później schodziłam az do 5 mg do 20 tygodnia. Córka urodziła się zdrowa i cała. Jak jesteś po 2 stratach warto brać leki jak masz to szczęście że masz lekarza który Ci je przepisze. Powodzenia

Ps zero skutków ubocznych u mnie
 
Jestem po 2 stratach . 3 ciąża na encortonie, fraxiparyna, luteina witaminy przed ciąża szczepienia. Brałam dawkę 15 mg do 14 tygodnia później schodziłam az do 5 mg do 20 tygodnia. Córka urodziła się zdrowa i cała. Jak jesteś po 2 stratach warto brać leki jak masz to szczęście że masz lekarza który Ci je przepisze. Powodzenia

Ps zero skutków ubocznych u mnie
Dziekuje Ci za odpowiedź. Jestem pełna obaw odnośnie tego leku pisza różne straszne rzeczy ze sie bardzo tyje że można łysiec że zmiana wyglądu twarzy....itd .w sumie to nie wiem czy bardziej boje sie tych leków czy kolejnej próby... Ale Ty miałaś jednak szczepienia ja mam póki co probowac bez szczepień.Jestem póki co załamana tu chcę tu sie boję bo kolejnej straty bym nie przeżyła za ciężko to znoszę.Napisz mi proszę czy miałaś tez te przeciwciała APA
 
Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale nie mam czasu tyle na forum. Ja nie mam APA mam mthfr , cytokiny ,mrl to chyba mój problem u mnie ewidentnie wyniki się pogarszają w ciąży nawet ana w połogu po poronieniu wyszły mi graniczne. Ja leczyłam a w zasadzie dalej jestem pacjętką prof. Malinowskiego miałam szczepienia bo jak piszesz 3 straty bym nie zniosła ja tracilam późne ciąże okupione one były depresja i leczeniem. Mam córeczkę teraz znów się szczepię . Może wejdź na nasz wątek to skarbnica wiedzy lekarzy i leków. Ja nigdy nie próbowałam na fraxi i encortonu samym bo mi nikt tego nie zaproponował u mnie w miejscu zamieszkania proponowali in vitro w moim przypadku to żadne rozwiązanie. Mam lokalna gin która prowadziła mnie równocześnie z prof. ( Łódź 200 km) teraz i ona się poduczyla daje leki takim pacjętką jak my z problemem ronienia. Jesku chodzi o encorton nie boj sie tycia zmiany wygladu itd dawka jest max 20 mg i pewnie do 12-20 tygodnia ciąży . Dziewczyny z tematu który Ci wkleilam prawie wszystkie na sterydzie . Nie słyszałam aby któraś miała takie problemy o których piszesz, wręcz odwrotnie jestem na forum od ponad 2 lat bardzo dużo się w tym czasie urodziło dzieci . Ja sama jestem mamą mimo że już nadzieję traciłam pisz jak coś . Pozdrawiam bardzo serdecznie duzo sily i wiary
 
Do góry