reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apteczka Młodej Mamy:)

reklama
Ja na szcęście laktator (elektryczne dzięki Bogu) odziedzicze po siostrze... i powiem Ci dota z jej doświadczenia, że niema porównania elektryczny i ręczny.
Siostra nie dośc że miała mało pokarmu to jeszcze maluchy zabardzo nie chciały ssać. No i najpierw kupiła ręczny, ale jej ręce odpadały od pompowania, a jako że pokarmu miała mało to trwało to wieki i niemiała czasu naprawde nawet zrobić cokolwiek koło siebie... Potem kupiła elektryczny i od razu ulga, bo mogła z jednej piersi zciągac pokarm, a przy drugiej dziecko wisiało;-)
I mimo iż laktator miała elektryczny, to napełnianie choćby połowy butelki trwało wiekami (bo pokarm leciał jej malusieńkimi kropelkami), więc sobie pomyśl ile to musiało trwać przy laktatorze ręcznym:szok::-)
 
Czyli mówicie elektryczny, tylko jakie marki wchodzą w grę, czy są jakieś dobre...

Czytałam o Avent, jest dobry -wtedy cena 400-500 zl a inne marki?

Dobre opinie ma też BAbyOno-(taki jak Viki wkleiła z allegro), może znacie jeszcze inne marki które warto polecić?

:-)
 
Ja dokładnie nad tymi samymi laktatorami zastanawiam się co Ty viki31 ale oprócz tego nadal mam dylemat czy kupić go przed porodem czy po:zawstydzona/y: Bo boje się że jeżeli bedzie mi potrzebny w szpitalu to nie chce ryzykować wysyłając swojego Andego do sklepu bo kto wie co by mi kupił :-p;-):-) wiec prawdopodobnie kupie go teraz gorzej bedzie jak mi się nie przyda bo np nie bede miała pokarmu (tak było z moją mamą ona nie miła wcale pokarmu i nie karmiła moich starszych braci piersia no mnie też nie ale dlatego że ja byłam wcześniakiem i wtedy nie pozwalali karmić , jak na złość przy mnie miała pokarm ale nie mogła z niego korzystać). Wiec jak myślicie kupić przed z myślą że się przyda czy lepiej nie kupować teraz a najwyzej poźniej?
 
Też mam ten problem...czy teraz czy później kupić....Ale coś mi mówi, że chyba lepiej teraz dla świętego spokoju, no ale jeszcze zobaczę.papa:-)
 
moim zdaniem lepiej miec laktator idąc juz do szpitala. ja korzystałam z niego dobe po porodzie.
tak jak pisałam wczesniej w szpitalach są laktatory ktore mozna wypozyczyc w razie czego...ale ja jakos wolałam miec swój.
 
Wiecie znalazłam na trójmiejskim forum opinie o laktatorach elektrycznych i dziewczyny narzekają, że częste przepalają się w nich silniczki....no i teraz bądź tu mądra..Tak mnie kusi bardziej aby kupić ręczny, tylko wszystko zależy od tego ile tego pokarmu będzie...
Bardzo podoba mi się taki zestaw:

LaktatorAVENT ISIS+2butelki125ml NOWYWysyłka 0zł (246079197) - Aukcje internetowe Allegro

No dobra to tyle, poczekam jeszcze na więcej opinii...troche nam się ten temat rozwinął:-)
 
reklama
dota, ja przy damianie miałam laktator ręczny z aventa i w sumie nie narzekałam. fakt ze trzeba by ło czasem sie napompowac ale jakos nie stwarzało to dla mnie problemu.
teraz zastanawiam sie nad elektrycznym bo fakt faktem jest to duuuuuuuze ułatwienie a cena tych elektrycznych ktore podałam wam w linkach jest równa aventowi z pompką wiec sama nie wiem. aventowski elektryczny jest ciut za drogi bo kosztuje ponad 500 pln....

jesli ktoras z was zdecyduje sie na laktator ręczny zwróćcie uwage aby mleko było odciągane taką pompką tzn taki jakby pistolecik ktory sie naciska...kurcze nie umiem tego opisac. no chodzi mi o to zeby nie kupowac laktatora gdzie siłe ssania otrzymujemy przez naciskanie takiej gumowej bańki tak jakby gruszka do nosa dla dzieci.
te z ta gumową gruszką są beznadziejne!!!!!!!!!
 

Podobne tematy

Do góry