reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny ja jestem już po dwóch cc przy pierwszym nic nie pamiętałam,a przy drugim ,,uczestniczyłam"słyszałam co mówiłi jak przewracali mi w brzuch,ale lekarze byli super choć z tego co wiem nie wszyscy tacy są w tym szpitalu i koleżanka z sali która miała cc kilka godzin po mnie trafiła na okropną zmianę ja byłam zadowolona imimo ,że to było drugie cc i wiedziałam co mnie czeka srasznie się bałam ogarnęła mnie taka panika,że myślałam że ucieknę z sali operacyjnej pani anestazjolg była tak miła i chyba dzięki temu wszystko poszło ok.pozdrawiam wszystkie po cc i przedi życzę powodzenia.
 
No na reszcie jestem. Mineły dwa tygodnie od moich ostatnich wiadomości.Urodziłam 02.04.2009r o godzinie 18.50. śliczną córeczkę Tatanę. 4.100 kg. 10 punktów. Ale poród naturalny nie zakończył się tak jak bym chciała i urodziłam po 9 godzinach przez cesarskie cięcie. Pozdrawiam wszystkie mamy!!!!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry