reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

archiwum-groch z kapustą

ja mam srednie wspomnienia, maly po urodzeniu miał przykurcz mięsnia szyji i pani doktor badala go metoda vojty uznajac jedynie ta metode jako mozliwa i skuteczna, nie negujac, weszlysmy w nieprzyjemna polemike. Pani byla oczywiscie specjalista vojty i mam jej troche za złe ze nie wspomniala o innych mozliwosciach. Jak wspominam by nie narazic sie:) wiem ze ta metoda sprawdza sie switenie w wielu przypdkach, jednak my wierzyslismy ze przy tej "wadzie" mozna zastosowac cos mniej inwazyjnego. No i jest- bobath, kilka miesiecy rehabilitacji i wszystko wrocilo do normy:)
Troche odbieglam od tematu, co do promka to slyszalam wiele dobrego i troche mniej zlego:)

Zgadzam się - przesadzają zdrowo z zalecaniem rehabilitacji Vojtą. Nam zalecili rehabilitację do roku, a mały, jak się potem okazało, był okazem zdrowia.
 
reklama
Nie polecam przedszkola na Swobodnej , ogromna rotacja pracowników, poważniejsze nauczycielki odchodzą po miesiącu pracy. Brak organizacji, brak zabawek (mimo że sale ładne). Ogólnie- nie polecam.
 
Widzę, że narazie nie ma żadnych postów. Może dla dobrego początku troszkę o sobie. Jestem w pierwszej ciąży. Nie mogę się już doczekać sierpnia... Chciałabym pogadać z Wami dziewczyny, aby wymienić się doświadczeniami, objawami, zmartwieniami itd...
 
Witaj Justa187
Zapraszamy na Wątek główny mam z Wrocławia :-) mało nas tu brzuchatek :-) obecnie chyba jedna :-)
Na wątku Sierpień 2010 znajdziesz mamy z polski i nie tylko czekające na swoje małe szczęścia pierwszy lub kolejny raz :-), które mają termin na sierpień...to tak żebyś nie pomyślała, że jesteś sama :-)
 
Witam przez przeprowadzkę do mamy mam teraz problem z internetem troszkę będny ten temat ale jak dla mnie w sam raz bo też jesteś sierpniową mamą z Wrocławia Justyna 187, a z jakiej części Wrocławia jesteś?? Ja teraz mieszkam w Leśnicy:) Też jestem w pierwszej ciąży, a termin mam na 3sierpnia :)
 
Miło, że ktoś się odezwał. Ja mieszkałam na Krzykach, obecnie mieszkam koło Wrocławia, w Siechnicach.
Fajnie, że z kimś będę mogła podzielić się wiadomościami!!
 
Wyczytałam, że w 17-stym tygodniu powinnam już odczuwać ruchy dzidziusia. Hmmm może i coś czuje, tylko nie wiem jak silne powinny byc to ruchy, czy nie myle ich z czymś innym. Ktoś może mi podpowiedzieć??Może Ty Bogusiu?
 
reklama
Do góry